تور ارزان ترکیه: شروع تزریق دُز پنجم واکسن کرونا در ترکیه

به گزارش تعطیلات رو، وزارت بهداشت ترکیه ارائه دُز پنجمِ واکسن یادآور (بوستر) کرونا را برای گروه های خاصی از افراد در این کشور شروع نموده است.

تور ارزان ترکیه: شروع تزریق دُز پنجم واکسن کرونا در ترکیه

بهترین تجربه سفر را با تور ارزان ترکیه در خاطراتتان ثبت کنید. از استانبول زیبا تا آنتالیا رویایی و بالون سواری در شهرهای ترکیه تا کلی تفریح دیگر در انتظار شماست، خاطراتی از مردم مهمانواز ترکیه که همیشه در ذهن شما خواهد ماند.

افرادی که حداقل سه ماه قبل دو دُز واکسن چینی سینوواک و بعلاوه دو دُز واکسن بیو. ان. تک را به عنوان چهار دز اول واکسن کرونا دریافت نموده اند، می توانند برای نوبت پنجم (یادآور) وقت بگیرند.

این افراد می توانند هر یک از واکسن های سینوواک، بیو. ان. تک و یا حتی تورکو واک که فراوری داخلی این کشور است را برای تزریق به عنوان دُز یادآور پنجم انتخاب نمایند.

هرچند تا به امروز جزئیاتی درباره افرادی که نیازمند به تزریق دز پنجم یادآور هستند، منتشر نشده است.

تورکو واک، یک واکسن غیرفعال کووید-19 است که پس از دریافت مجوز استفاده اضطراری، پایان در دسترس عموم نهاده شد. کارشناسان امیدوارند که واکسن فراوری داخلی ترکیه تردید نسبت به واکسیناسیون را در این کشور از بین ببرد.

به گزارش روزنامه دیلی صباح، تا به امروز بیش از 83 درصد از افراد بالای 18 سال در این کشور دو دُز واکسن کووید-19 و 91.6 درصد تنها یک دُز واحد دریافت نموده اند.

منبع: ایسنا

منبع: فرارو
انتشار: 18 بهمن 1400 بروزرسانی: 18 بهمن 1400 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 2017

به "تور ارزان ترکیه: شروع تزریق دُز پنجم واکسن کرونا در ترکیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان ترکیه: شروع تزریق دُز پنجم واکسن کرونا در ترکیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید