آماده باش دستگاه های امدادی تهران برای مقابله با طوفان امروز

استاندار تهران با اشاره به آمادگی دستگاه های امدادی برای مقابله با طوفان عصر امروز تهران، اظهار کرد: ستاد مدیریت بحران تشکیل جلسه داده و مسائل را به صورت ریز رصد می کند.

آماده باش دستگاه های امدادی تهران برای مقابله با طوفان امروز

به گزارش خبرنگاران، انوشیروان محسنی بندپی در حاشیه دومین نشست شورای برنامه ریزی استان تهران در جمع خبرنگاران، گفت: در جلسه امروز دو دستور کار تفویض بودجه سال 1396 و ارائه گزارش نظام درآمد هزینه در استان تهران در دستور کار شورای برنامه ریزی بود که در ابتدا گزارش تفویض بودجه سال 1396 توسط دیوان محاسبات ارائه شد که طی آن 75 درصد دستگاه های اجرایی با شفافیت عملکرد خود را ارائه کردند البته برخی تخلفاتی داشتند که مورد بررسی قرار گرفت و یک دستگاه حساب خود را ارائه نکرده بود که با آن برخورد قانونی انجام شد.

وی اضافه کرد: در دستور کار دوم، نظام درآمد هزینه در استان تهران توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی گزارشش اعلام شد که این گزارش توسط اعضای حوزه امور مالیاتی و اقتصاد دارایی در تهران تهیه شده بود. استان تهران در بخش درآمدهای مالیاتی به عنوان رتبه نخست محسوب می شود و برای سال جاری نیز 68 هزار میلیارد تومان از کل درآمدهای استان های کشور را باید کسب کند که این معادل 54 درصد درآمد پیش بینی در قانون بودجه سال 1398 است.

استاندار تهران در پاسخ به سوالی در خصوص هشدار سازمان هواشناسی برای پیش بینی طوفان امروز تهران، گفت: با توجه به پیش آگاهی هایی که سازمان هواشناسی از روزهای قبل برای دیروز و امروز داشته است، خوشبختانه تمامی دستگاه های امدادرسانی همچون اورژانس در آمادگی کامل هستند تا در صورت وقوع بحران امدادرسانی لازم از سوی این دستگاه ها انجام شود.

وی اضافه کرد: ستاد بحران تشکیل جلسه داده و مسائل به صورت ریز رصد می شود و مدیریت لازم انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 4 مرداد 1398 شناسه مطلب: 242

به "آماده باش دستگاه های امدادی تهران برای مقابله با طوفان امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آماده باش دستگاه های امدادی تهران برای مقابله با طوفان امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید