آمریکا تحریم های جدیدی علیه صنایع فلزات و تسلیحات متعارف ایران وضع می نماید

به گزارش تعطیلات رو، یک منبع مطلع به خبرگزاری رویترز گفت، دولت آمریکا میخواهد تحریم هایی را علیه صنایع فلزات و تسلیحات متعارف در ایران اعمال کند.

آمریکا تحریم های جدیدی علیه صنایع فلزات و تسلیحات متعارف ایران وضع می نماید

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، دولت آمریکا میخواهد تحریم های جدیدی را در حوزه صنایع فلزات و فراوری تسلیحات متعارف، علیه ایران اعلام کند.

به نوشته خبرگزاری رویترز، یک منبع مطلع در این زمینه گفت، این تحریم ها در تداوم سیاست فشار حداکثری دولت آمریکا برای آوردن ایران بر سر میز مذاکرات هسته ای جدید در نظر گرفته شده است.

رئیس جمهور آمریکا اردیبهشت ماه سال 1397 با ادعای واهی نقض برجام، از این توافق خارج شده و ضمن اعمال تحریم های متوقف شده ذیل این توافق، تحریم های دیگری را تحت عنوان فشار حداکثری علیه ایران وضع کرد.

دولت ترامپ در هفته های پایانی عمر خود، فرایند اعمال تحریم علیه ایران را به طور جنون آمیزی تسریع نموده و در یکی از جدیدترین موارد، موسسه دانش بنیان برکت که فراوریکننده اولین واکسن ایرانی کرونا است مورد تحریم قرار داده است.

وبگاه واشنگتن فری بیکن، نزدیک به نومحافظه کاران آمریکایی نوشته دولت ترامپ در کوشش است در واپسین روز های حضورش در قدرت تحریم های گسترده ای علیه ایران وضع کند.

یک مقام آمریکایی در تبادل نظر با این رسانه اعمال این تحریم ها را به نفع دولت جو بایدن، رئیس جمهور منتخب آمریکا دانسته که در حال تدوین سیاست های خود در قبال جمهوری اسلامی ایران است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 بهمن 1399 بروزرسانی: 27 بهمن 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1505

به "آمریکا تحریم های جدیدی علیه صنایع فلزات و تسلیحات متعارف ایران وضع می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا تحریم های جدیدی علیه صنایع فلزات و تسلیحات متعارف ایران وضع می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید