احتمال شروع عملیات ارتش سوریه در معره النعمان و سراقب ادلب

به گزارش تعطیلات رو، یک منبع میدانی سوری اطلاع داد که هر گاه فرماندهی نظامی سوریه دستور دهد، عملیات گسترده و زمینی ارتش سوریه به سمت معره النعمان و سراقب شروع خواهد شد.

احتمال شروع عملیات ارتش سوریه در معره النعمان و سراقب ادلب

با تور عمان از نگین خاورمیانه دیدن کنید.

به گزارش گروه بین الملل تعطیلات رو، رسانه های سوری از فراهم سازی مقدمات عملیات ارتش این کشور در استان ادلب واقع در شمال غرب این کشور اطلاع داد.

منابع ویژه به روزنامه الوطن سوریه گفتند که ارتش سوریه، اقدامات مقدماتی خود را برای عملیات بزرگ ادلب انجام داده است و این عملیات نیز بزودی، شروع خواهد شد.

این منابع تأکید کردند که از چند روز پیش، تجهیزات نظامی به این منطقه ارسال شده است و در زمان تعیین، عملیات آزادسازی ادلب و ریفهای آن از دست گروه تروریستی جبهه النصره و هم پیمانانش شروع خواهد شد.

حملات مقدماتی به مواضع تروریست ها، با حملات هوایی مشترک روسیه و سوریه در مناطق سراقب و معره النعمان شروع شده است.

یک منبع میدانی نیز گفت که ارتش سوریه آماده آزادسازی ادلب از دست تروریست هاست و جنگنده ها نیز مواضع تروریست ها را در تلمنس، التح، الرفة، قطرة، الغدقة، معرشمشة، معرشورین و دیر الغربی بمباران و تلفات بسیاری به آنان وارد کردند.

وی با اشاره به حملات هوایی به تروریست ها در مناطق دیگری مانندخان السبل و جرجناز، تأکید کرد که هر گاه فرماندهی نظامی سوریه دستور دهد، عملیات گسترده و زمینی ارتش سوریه به سمت معره النعمان و سراقب شروع گردد.

دفع حملات گسترده تروریست ها در ادلب

در همین ارتباط، یوری بورینکوف فرمانده مرکز روسی مصالحه در سوریه از چند حمله تروریست ها به مواضع ارتش سوریه طی 24 ساعت گذشته اطلاع داد.

بورینکوف گفت که نیروهای سوری، تمامی این حملات را دفع و یک تانک و یک نفربر زرهی حامل تروریست ها را منهدم کردند.

خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از این فرمانده روس گزارش داد، حدود 200 تروریست به مواضع ارتش سوریه در منطقه أم الخلاخیل و الزرزور در استان ادلب حمله کردند که این حملات دفع شد.

این در حالی است که اخیرا اخباری مربطو به احتمال شروع عملیات ارتش سوریه در ادلب منتشر می گردد. این استان در اشغال تروریستهای النصره قرار گرفته است.

ص

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 28 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 621

به "احتمال شروع عملیات ارتش سوریه در معره النعمان و سراقب ادلب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال شروع عملیات ارتش سوریه در معره النعمان و سراقب ادلب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید