اسامی کاندیداهای پیشنهادی ریاست جمهوری به شورای ائتلاف ارائه شد

به گزارش تعطیلات رو، تهران (پانا) - معاون اموراستانهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، با اشاره به فرآیند انتخاب نامزد شورای ائتلاف در انتخابات ریاست جمهوری، گفت پس از دریافت اسامی پیشنهادی، اسامی افراد مورد نظر، در اختیار دبیرخانه شورا نهاده شد.

اسامی کاندیداهای پیشنهادی ریاست جمهوری به شورای ائتلاف ارائه شد

به گزارش شورای ائتلاف، نورالدین قدیمی معاون اموراستانهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با اشاره به فرآیند انتخاب نامزد شورای ائتلاف در انتخابات ریاست جمهوری، گفت: براساس فرآیند پیش بینی شده، مقرر شده بود که کاندیداهای مورد حمایت شورای ائتلاف برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری 1400، با نظر اعضا و مرتبطین با مجامع عمومی، منتخب و اعضای استانی و شهرستانی شوراهای ائتلاف نیروهای انقلاب، انتخاب و به مردم معرفی گردد.

وی اضافه کرد: برای رسیدن به این هدف، با اتخاذ روش های مناسب، با یک جامعه آماری معین، از تعدادی از اعضا و مرتبطین با شوراهای ائتلاف نیروهای انقلاب دراستان ها و شهرستان ها خواسته شد که افراد مورد نظر خود را برای قرار دریافت در فرآیند آنالیز و انتخاب شورای ائتلاف نیروهای انقلاب از بین کاندیداهای بالفعل و بالقوه ریاست جمهوری 1400معرفی نمایند.

معاون اموراستانهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: پس از دریافت اسامی پیشنهادی، اسامی افراد مورد نظر، در اختیار دبیرخانه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب قرارگرفت.

قدیمی بیان کرد: در مرحله بعدی، طی چند روز آینده، کمیته معین شده از طرف دبیرخانه شورای ائتلاف، با افراد پیشنهادی ارتباط خواهدگرفت و در صورتی که این افراد تصمیم جدی برای حضور در عرصه انتخابات داشته باشند و از طرفی نیز، فرایند پیش بینی شده و ضوابط شورای ائتلاف را بپذیرند، وارد مرحله بعدی خواهند شد.

وی گفت: نظر به اینکه شاید بعضی افراد پیشنهادی تصمیم به کاندیداتوری نداشته باشند و یا شاید از تصمیم اعلام شده قبلی خود منصرف شده باشند، در این مرحله از اعلام اسامی کاندیداهای مورد نظر معذور هستیم.

معاون اموراستانهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب توضیح داد: دریافت نظرات اعضای مجامع عمومی و منتخب نیروهای انقلاب در سراسر کشور برای معرفی کاندیداهای مورد حمایت شورای ائتلاف، از برنامه های بعدی این شورا است، که تا قبل از آغاز ثبت نام کاندیداها انجام خواهد شد.

قدیمی گفت: کاندیداهای مورد حمایت شورای ائلاف با پیشنهاد اعضای مجامع نیروهای انقلاب در سراسر کشور، پذیرش ضوابط این شورا توسط کاندیداها و آنالیز برنامه ها و سایر موارد مرتبط توسط تیم های تخصصی این شورا، در زمان مناسب معین واعلام عمومی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 26 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 26 اردیبهشت 1400 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1679

به "اسامی کاندیداهای پیشنهادی ریاست جمهوری به شورای ائتلاف ارائه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسامی کاندیداهای پیشنهادی ریاست جمهوری به شورای ائتلاف ارائه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید