انتخابات اتاق بازرگانی تبریز الکترونیکی برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران، عبدالرحمن ارشدی شامگاه امروز در جمع خبرنگاران گفت: 11 اسفند ماه انتخابات اتاق بازرگانی تبریز به صورت تمام الکترونیکی برگزار می گردد و هیات نظارت بر انتخابات تمام کوشش خود را به صورت دقیق به کار می گیرد تا هیچ شائبه طرفداری و جانبداری از یک کاندیدای خاص وجود نداشته باشد.

انتخابات اتاق بازرگانی تبریز الکترونیکی برگزار می گردد

وی اضافه نمود: برای انتخابات اتاق بازرگانی در استان 54 نفر ثبت نام کردهاند که از این تعداد 25 نفر در بخش بازرگانی، 4 نفر در معدن، 16 نفر در عرصه صنعت و 9 نفر در بخش کشاورزی فعال هستند که از این تعداد ثبت نامی 15 نفر انتخاب می شوند.

ارشدی با اشاره به زمان تبلیغات کاندیداها گفت: تبلیغات قانونی 8 روز قبل از انتخابات به مدت یک هفته آغاز میشود و خارج از این مدت قانونی نباید اقدامی که شائبه تبلیغ داشته باشد از سوی کاندیداها صورت گیرد و 24ساعت قبل از برگزاری انتخابات تبلیغات ممنوع است.

سخنگوی هیات نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی با اشاره به شرایط کاندیداتوری افراد اظهارداشت: داشتن تابعیت ایرانی، اعتقاد به جمهوری اسلامی و نداشتن سابقه ورشکستی به تقصیر و تقلب از شرایط عمومی شرکت در انتخابات اتاق بازرگانی بوده و در کنار آن افراد حقیقی شرکت کننده در انتخابات باید سابقه 36 ماه عضویت فعال در اتاق و اعضای حقوقی علاوه بر 36 ماه سابقه، 6 ماه سابقه عضویت در هیات مدیره را داشته باشند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 12 خرداد 1398 شناسه مطلب: 170

به "انتخابات اتاق بازرگانی تبریز الکترونیکی برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخابات اتاق بازرگانی تبریز الکترونیکی برگزار می گردد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید