بهره مندی از تجربیات دانش بنیان ها در مدرسه کسب وکار دانشگاه جامع علمی کاربردی

به گزارش تعطیلات رو، مدیرکل پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی، گفت: شرکت کنندگان در مدرسه کسب وکار می توانند بدون محدودیت سنی و دانشی در 10 جلسه الفبای راه اندازی و توسعه کسب وکارهای شخصی را آموزش ببینند و با تجربیات شرکت های دانش بنیان نوپا آشنا شوند.

بهره مندی از تجربیات دانش بنیان ها در مدرسه کسب وکار دانشگاه جامع علمی کاربردی

محمد حسین موسی زاده مدیرکل پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی تعطیلات رو، درباره راه اندازی مدرسه تابستانی کسب وکار این دانشگاه، گفت: در راستای ارتقاء و پیشرفت دانشجویان، مدرسه کسب و کار را راه اندازی کردیم که سعی می کنیم در آنجا مراحل ایجاد کسب وکار در ایران را آ موزش بدهیم.

تقویت مهارت های کارآفرینان برای ورود پیروز به بازارهای حرفه ای

وی افزود: مدرسه کسب وکار به منظور تقویت مهارت های کارآفرینان، فعالان حوزه کسب وکارهای نوپا و توانمندسازی دانشجویان و دانش آموختگان برای ورود پیروز به بازار حرفه ای ایجاد شده است.

مدیرکل پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی در پایان گفت: شرکت کنندگان می توانند بدون محدودیت سنی و دانشی در 10 جلسه الفبای راه اندازی و توسعه کسب وکارهای شخصی را آموزش ببینند و با تجربیات شرکت های دانش بنیان نوپا آشنا شوند و مهارت آموزی پیروز در بازار کار و استخدام را در خود تقویت کنند.

پایانی پیام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 25 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1137

به "بهره مندی از تجربیات دانش بنیان ها در مدرسه کسب وکار دانشگاه جامع علمی کاربردی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهره مندی از تجربیات دانش بنیان ها در مدرسه کسب وکار دانشگاه جامع علمی کاربردی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید