بورل: اتحادیه اروپا تحریم هایی با نام ناوالنی به تصویب برساند

به گزارش تعطیلات رو، نماینده عالی اتحادیه اروپا در امور خارجی و سیاست امنیتی گفت، این نهاد باید رژیم تحریم ها علیه افراد ناقض حقوق بشر را به تصویب برساند و آن را به اسم الکسی ناوالنی، منتقد سرشناس روسیه بگذارد، درست مانند قانون ماگنیتسکی در آمریکا.

بورل: اتحادیه اروپا تحریم هایی با نام ناوالنی به تصویب برساند

با ما سفر کنید و با تور ارزان اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به نقل از خبرگزاری تاس، جوزپ بورل، نماینده عالی اتحادیه اروپا در امور خارجی و سیاست امنیتی همچنین گفت، حادثه پیش آمده برای ناوالنی روی روابط اتحادیه اروپا با روسیه تاثیر می گذارد. او توضیحات بیشتری ارائه نداد.

این مقام ارشد اتحادیه اروپا گفت: زمانی که من روی کار آمدم، فورا مذاکراتی در راستای راه اندازی رژیم تحریم های حقوق بشری جهانی را شروع کردم. از آن موقع، این ابتکارعمل من چند بار مورد بحث قرار گرفته اما اکنون پرونده ناوالنی باید کشورهای عضو اتحادیه اروپا را وادار کند که دست از صحبت بکشند و عمل نمایند تا این رژیم تحریم های حقوق بشری تصویب گردد.

بورل به رژیم تحریم های ماگنیتسکی آمریکا اشاره نمود و گفت: اتحادیه اروپا باید نام تحریم های خود را رژیم ناوالنی بگذارد. بنابراین نام الکسی ناوالنی می تواند به تحریم هایی برای افرادی مرتبط باشد که در نقض های حقوق بشری دخیل هستند.

او اضافه کرد: می توان انتظار داشت که مسمومیت آقای ناوالنی تاثیری روی روابط اتحادیه اروپا - روسیه بگذارد. ما قرار است این مساله را در نشست بعدی شورای روابط خارجی به بحث بگذاریم. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 8 آبان 1399 بروزرسانی: 8 آبان 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1288

به "بورل: اتحادیه اروپا تحریم هایی با نام ناوالنی به تصویب برساند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بورل: اتحادیه اروپا تحریم هایی با نام ناوالنی به تصویب برساند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید