کوشش یوونتوس برای جذب مدافع ایتالیایی چلسی

کالچیو مرکاتو می گوید باشگاه یوونتوس امرسون پالمیری، دفاع چپ ایتالیایی چلسی را به عنوان هدف اصلی خود در فصل جابجایی ژانویه در نظر گرفته است.

کوشش یوونتوس برای جذب مدافع ایتالیایی چلسی

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، کالچیومرکاتو به نقل از فابریزیو رومانو، روزنامه نگار شناخته شده ایتالیایی بیان کرد که باشگاه یوونتوس، امرسون پالمیری، دفاع چپ ایتالیایی و برزیلی الاصل باشگاه چلسی را به عنوان هدف اول خود برای فصل جابجایی ژانویه انتخاب نموده است. یوونتوس از آغاز فصل جدید در پست دفاع چپ با چند بازیکن مصدوم روبرو بوده و این روزها کمبود دفاع چپ را به شدت احساس می نماید.

در حال حاضر الکس ساندرو تنها دفاع چپ واقعی یووه است چرا که دشیلیو ترجیح می دهد در سمت راست بازی کند. به همین خاطر است که کادر فنی یوونتوس به شدت به جذب امرسون پالمیری علاقه مند است. از این گذشته فابیو پاراتیچی همواره شیفته این بازیکن ایتالیایی متولد برزیل بوده و مائوریتزیو ساری که در دوران حضورش در چلسی با او کار می نموده توانایی اش را تایید نموده است.

تنها مشکل یوونتوس این است که درحالیکه قرارداد امرسون با چلسی در سال 2022 به خاتمه می رسد این باشگاه به او پیشنهاد داده که قراردادش را تا سال 2024 تمدید کند. ولی بیانکونری برای جذب امرسون پالمیری مصمم بوده و میخواهد برای راهی تورین کردن او هر کاری لازم باشد انجام دهد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: بروزرسانی: 19 مهر 1398 شناسه مطلب: 431

به "کوشش یوونتوس برای جذب مدافع ایتالیایی چلسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش یوونتوس برای جذب مدافع ایتالیایی چلسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید