حمایت اکثر بریتانیایی ها از برگزیت

به گزارش تعطیلات رو، نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می دهد اکثر بریتانیایی ها بر این باورند که نخست وزیر این کشور باید از هر وسیله ای برای خارج کردن بریتانیا از اتحادیه اروپا استفاده کند.

حمایت اکثر بریتانیایی ها از برگزیت

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش گروه بین الملل تعطیلات رو به نقل از رویترز، نظرسنجی اجرا شده توسط مؤسسه کامرس برای دیلی تلگراف حاکی است که اکثر بریتانیایی ها معتقدند بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس باید این کشور را با هر وسیله ای از اتحادیه اروپا خارج کند، حتی اگر این اقدامات شامل تعلیق مجلس باشد.

جانسون وعده داده است تا بریتانیا را در روز 31 اکتبر با توافق یا بدون توافق از اتحادیه اروپا خارج کند، این در شرایطی است که بعضی از نمایندگان محافظه کار تهدید نموده اند که برای جلوگیری از برگزیت بدون توافق، علیه وی رأی خواهند داد.

این نظرسنجی نشان می دهد بیش از 54 درصد مردم بریتانیا اعلام نموده اند که موافق اظهارات جانسون مبنی بر اتخاذ هر وسیله و اقدامی برای خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا هستند.

جانسون پیش از این تهدید نموده است که حتی حاضر است مجلس انگلیس را به حالت تعلیق درآورد تا بتواند مانع از مخالفت نمایندگان مجلس با برگزیت بدون توافق گردد.

البته 46 درصد شرکت کنندگان در نظرسنجی نیز مخالفت خود را با این اظهارات جانسون اعلام نموده اند.

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 327

به "حمایت اکثر بریتانیایی ها از برگزیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت اکثر بریتانیایی ها از برگزیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید