حمایت پرتیراژترین روزنامه آمریکایی از جو بایدن

به گزارش تعطیلات رو، یواس ای تودی که پرتیراژترین روزنامه آمریکا است، در اقدامی کم سابقه، از مردم این کشور خواست که با رای دادن به بایدن، مانع از انتخاب دوباره ترامپ شوند.

حمایت پرتیراژترین روزنامه آمریکایی از جو بایدن

یواس ای تودی پرتیراژترین روزنامه آمریکایی، در اولین جانبداری انتخاباتی خود، از جو بایدن نامزد دموکرات این دور از رقابت ها، حمایت کرد.

این روزنامه در بخش مقاله سردبیر خود، رای دهندگان مرددی را که هنوز تصمیم نهایی شان را نگرفته اند؛ خطاب قرار داد و نوشت: شاید رفتار پوپولیستی (عوام فریبانه) ترامپ و شعارهای او علیه نظام نخبه سالاری را دوست داشته باشید. شاید ایده حمایت از دموکراتی مانند هیلاری کلینتون به مذاقتان خوش نیاید. شاید دوست دارید رای تان را به نامزد یکی از احزاب اقلیت بدهید یا حتی ترجیح می دهید که خانه بمانید (و رای ندهید). اما دو هفته مانده به انتخابات، به قول رونالد ریگان رئیس جمهور اسبق آمریکا، از خودتان یک سوال بپرسید: آیا شرایط آمریکا نسبت به چهار سال پیش، بهتر است؟

این رسانه آمریکایی حتی مدعی شد که از مردم ایالات کلیدی چون اوهایو، میشیگان و ویسکانسین هم نظرخواهی کرده و اگرچه بعضی ها ابراز رضایت کرده اند، اما اغلب آنها از سمت و سویی که آمریکا در پیش گرفته، ناراضی هستند.

یواس ای تودی در انتخابات 2016، از دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواه حمایت نکرد حال آنکه نسبت به هیلاری کلینتون دموکرات هم موضع بی تفاوتی داشت.

اما این رسانه در توجیه اقدام اخیر خود مدعی شد که به استثنای مورد بایدن، در ادوار انتخاباتی آینده از هیچ نامزدی حمایت نخواهد کرد یا دست کم امیدوار است که مجبور نباشد؛ چنین کاری کند. ، مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 3 آذر 1399 بروزرسانی: 3 آذر 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1343

به "حمایت پرتیراژترین روزنامه آمریکایی از جو بایدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت پرتیراژترین روزنامه آمریکایی از جو بایدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید