خبرنگاران برگزاری 16 هزار نفرساعت دوره آموزشی در بندر چابهار

به گزارش تعطیلات رو، چابهار- خبرنگاران- سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: برای ارتقای سطح آموزشی و مهارت های تخصصی نیروی انسانی 16 هزار نفرساعت دوره آموزشی پارسال در بندر چابهار برگزار شده است.

خبرنگاران برگزاری 16 هزار نفرساعت دوره آموزشی در بندر چابهار

ناصر روانبخش روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار تعطیلات رو اظهارداشت: ارتقای سطح علمی و فنی کارکنان و شرکت های تابعه از اولویت های این معاونت در سال جدید است.

وی با اشاره به برنامه های ارتقای سطح مهارت کارکنان با هدف افزایش نرخ بهره وری افزود: در راستای احصای نیازهای آموزشی و بر اساس شرایط نسبت به برگزاری پنج دوره آموزشی کارکنان و 11 دوره شرکت های پیمانکاری در سال 98 اقدام شد.

سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع با بیان عملکرد این معاونت در حوزه اجرای آموزش های مرتبط با بهره وری در سال گذشته مطرح نمود: 59 دوره آموزشی به میزان 16 هزار نفرساعت با مضامین تخصصی بندری، دریایی و مهارت های اداری در سال 98 برگزار شد.

وی مدیریت بهره وری، تکنیک های تصمیم گیری مؤثر، مدیریت زمان و منابع، آشنایی با خدمات نوین الکترونیک، سامانه های خدماتی دولت الکترونیک، سیستم های ناوبری و مخابرات دریایی، اصلاح الگوی مصرف، مدیریت سبز و مدیریت دانش را از عناوین دوره های برگزار شده گفت.

روانبخش اظهارداشت: همچنین در راستای ارتقای سطح علمی و فنی کارکنان شرکت های اپراتوری،پیمانکاری و افزایش راندمان و بازدهی خدمات این شرکت ها با برگزاری 11 دوره آموزشی تخصصی گامی مهم برداشته شد.

وی با اشاره به اینکه نیروی انسانی توانمند بزرگترین سرمایه هر سازمان است و هرگونه بهبود و پیشرفت در سطوح علمی و مهارتی، افزایش بهره وری را در پی خواهد داشت گفت: با برنامه ریزی های اجرا شده در سال 98 برای خانواده های کارکنان و فرزندان آنان 9 دوره فرهنگی، آموزشی در قالب طرح های تابستانی برگزار شد.

سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با اشاره به برنامه راهبردی تدوین شده جهت نیل به اهداف کلان سازمان بنادر و دریانوردی و همچنین الزامات قانونی مندرج در قانون خدمات کشوری شرح داد: معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع اقدام به طراحی و تدوین دوره های آموزشی در تمامی سطوح شغلی اعم از مدیران ارشد، روسای ادارات و کارشناسان متناسب با مشاغل مورد تصدی کرده و شاخص برنامه ها و راهبرد بخش آموزش سال 1399 و عناوین دوره های مرتبط با نیازهای آموزشی احصا شده و در حوزه ارتقای مهارت های مرتبط با هر واحد در تقویم آموزشی بندر برای سالجاری تدوین شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 7 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1044

به "خبرنگاران برگزاری 16 هزار نفرساعت دوره آموزشی در بندر چابهار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران برگزاری 16 هزار نفرساعت دوره آموزشی در بندر چابهار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید