خبر وزیر کار درباره یارانه 300 و 400 هزار تومانی

به گزارش تعطیلات رو، سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تکمیل اطلاعات افرادی که مشمول دریافت یارانه 300 -400 هزار تومانی هستند اطلاع داد و گفت: امکان ثبت نام همچنان وجود دارد.

خبر وزیر کار درباره یارانه 300 و 400 هزار تومانی

به گزارش ایسنا، هادی زاهدی وفا در همایش سراسری شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با بیان اینکه به علت تغییراتی که در شرایط خانوار ها ایجاد شده همواره امکان تکمیل اطلاعات افراد یارانه بگیر وجود دارد اظهارکرد: در مرحله نخست بخشی از اطلاعات تکمیل شده و پرداخت صورت می گیرد. اما همواره این امکان وجود دارد افراد در سایت حمایت ثبت نام نمایند.

وی ادامه داد: چرا که ممکن است بعضی تشکیل خانواده بدهند و بعضی هم جدا شوند. این سایت تا 10 روز آینده باز می گردد. اما به طور کلی ما کوشش نموده ایم که اطلاعات خود را بر اساس اطلاعاتی که در بانک ها داشتیم به صورت دقیق کامل کنیم.

وی با بیان اینکه از سال آینده سیاست دیگری برای یارانه بگیران معین خواهد شد شرح داد: در ابتدای سال آینده تصمیمی اخذ شده و تا سرانجام سال به آن پایبند خواهیم بود.

زاهدی وفا در پاسخ به سوالی در خصوص شناسایی جاماندگان سهام عدالت نیز گفت: کار های کارشناسی آن صورت گرفته و در دستور کار دولت است.

وی در پاسخ به سوال دیگری در خصوص اینکه آیا به عنوان وزیر معرفی خواهد شد؟ گفت: صبحت هر چیزی را باید در زمان مناسب کرد.

فراوری دانش بنیان برای اقتصاد کشور یک ضرورت است

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید نمود: فراوری دانش بنیان برای اقتصاد کشور یک ضرورت است.

زاهدی وفا با بیان اینکه در فضای گام دوم انقلاب زندگی می کنیم اظهار کرد: در گام نخست تجربه گران سنگی را کسب کردیم چراغ راه آینده است. اما در گام دوم همچنان راه طولانی در پیش داریم و مولفه هایی مانند رشد مالی عدالت، اخلاق، مبارزه با فساد و ... چراغ راه آینده خواهد بود.

وی ادامه داد: در سالی زندگی می کنیم که به نام فراوری دانش بنیان مزین است موضوعی که برای اقتصاد ما لازم است.

زاهدی وفا با تاکید بر اینکه اگر نتوانیم فراوریات را دانش بنیان کنیم بازار جهانی و داخلی را از دست خواهیم داد اظهارکرد: تنها ابزار ما برای رقابت در دانش بنیان کردن فراوری است باید بتوانیم به سرعت فاصله سطح فناوری فراوریات خود را با سطح دانش جهانی کوتاه کنیم.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه یکی از خلصت های تامین اجتماعی مردمی بودن است مطرح کرد: مردمی بودن این امکان را به ما می دهد که حافظ منافع ذی نفعان باشیم.

سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: برای رشد در مجموعه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی باید تا سرانجام سال هدف گذاری داشته باشیم و برای این منظور باید اهدافی را معین نموده و ماهانه به این اهداف دست یابیم.

به گفته وی تامین اجتماعی خصلت بین نسلی دارد، برای همین منظور باید سرمایه اش را به یک سرمایه مولد و پایدار تبدیل کند.

منبع: فرارو
انتشار: 4 مرداد 1401 بروزرسانی: 4 مرداد 1401 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 2168

به "خبر وزیر کار درباره یارانه 300 و 400 هزار تومانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر وزیر کار درباره یارانه 300 و 400 هزار تومانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید