خوشامدگویی کانادا به مهاجران ، جزئیات مصوبه مجلس کانادا برای جذب یک میلیون مهاجر جدید

به گزارش تعطیلات رو، خبرنگاران: سی ان ان و یورونیوز نوشتند: در حالی که طی سال 2017 میلادی کانادا تنها 286 هزار مهاجر تازه وارد جذب نموده بود، این ظرفیت طی امسال میلادی به 350 هزار نفر افزایش می یابد.

خوشامدگویی کانادا به مهاجران ، جزئیات مصوبه مجلس کانادا برای جذب یک میلیون مهاجر جدید

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید.

مطابق طرح مورد تصویب مجلس کانادا طی سال های 2020 و 2021 میلادی نیز در قالب روندی صعودی به ترتیب 360 و 370 هزار مهاجر جدید جذب این کشور خواهد شد.

احمد حسین وزیر مهاجرت کانادا هدف از اجرای این طرح را یاری به توسعه بیشتر این کشور عنوان نمود و گفت: رشد جذب مهاجران مانع از پیر شدن جمعیت کانادا و کاهش زاد و ولد در این کشور خواهد شد.

احمد حسین که خود یک مهاجر اهل سومالی است، به مردم کانادا نوید داده که با اجرای برنامه جدید مهاجرت، نیروی کار فعال در این کشور نیز به لحاظ توانمندی تقویت و روند توسعه این کشور را در رقابت با اقتصادهای برتر دنیا حفظ خواهد شد.

او اعلام نمود: کانادا برای رسیدن به جایگاهی که مورد علاقه تمام شهروندان آن باشد، نیازمند خوشامدگویی به شمار بیشتری از مهاجران است.

کانادا طی سال های اخیر در مقایسه با سایر کشورهای غربی از جمله آمریکا سیاست های محدودکننده کمتری در قبال مهاجران خارجی و پناهجویان اعمال نموده است.

منبع: چمدان
انتشار: 24 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 450

به "خوشامدگویی کانادا به مهاجران ، جزئیات مصوبه مجلس کانادا برای جذب یک میلیون مهاجر جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوشامدگویی کانادا به مهاجران ، جزئیات مصوبه مجلس کانادا برای جذب یک میلیون مهاجر جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید