سانا: آمریکا 150 کامیون تسلیحات برای تروریست ها در استان حسکه سوریه ارسال نموده است

به گزارش تعطیلات رو، یک خبرگزاری سوری اطلاع داد که آمریکا اقدام به ارسال دست کم 150 کامیون تسلیحات برای تروریست ها در استان حسکه سوریه نموده است.

سانا: آمریکا 150 کامیون تسلیحات برای تروریست ها در استان حسکه سوریه ارسال نموده است

به گزارش گروه بین الملل تعطیلات رو، آمریکا اقدام به ارسال غیر قانونی محموله چند ده تنی تسلیحات و پشتیبانی به شهر مالکیه در شمال شرق استان حسکه نموده تا به حمایت از شبه نظامیان جدایی طلب قسد بپردازد.

به گزارش خبرگزاری سانا، منابع محلی اعلام نموده اند که دست کم 150 کامیون حامل تجهیزات نظامی و پشتیبانی وارد منطقه الجزیره در سوریه شده است.

بر اساس گزارش ها، نیروهای جدایی طلب قسد همچنان به فعالیت های تهاجمی خود علیه افراد محلی پرداخته و اقدام به بازداشت جوانان منطقه نموده و آنها را به اردوگاه های نظامی مناطقی که تحت سیطره دارند اعزام می نمایند.

افراد محلی در شهرها و روستاهای متعدد در رقه، حسکه و دیرالزور طی هفته های گذشته به خیابان ها آمده اند و خواهان خروج شبه نظامیان جدایی طلب قسد از این مناطق و ورود ارتش سوریه به جای آنها شده اند.

این در حالی است که اقدامات شبه نظامیان کُرد موسوم به نیروهای دموکراتیک سوریه که وابسته به آمریکا هستند، علیه غیر نظامیان در شرق و شمال شرق سوریه همچنان ادامه دارد. (جزئیات بیشتر)

طی چند روز گذشته چند گشتی متعلق به این شبه نظامیان، به محله خشمان در شهر الحسکه واقع در شمال شرق سوریه یورش برده اند.

بر اساس اعلام منابع محلی، شبه نظامیان کُرد پس از محاصره خشمان به ده ها منزل متعلق به غیر نظامیان این منطقه حمله نموده اند.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 25 مهر 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 455

به "سانا: آمریکا 150 کامیون تسلیحات برای تروریست ها در استان حسکه سوریه ارسال نموده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سانا: آمریکا 150 کامیون تسلیحات برای تروریست ها در استان حسکه سوریه ارسال نموده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید