ستاد انتخاباتی ترامپ مدعی یافتن شواهدی از تقلب شد

به گزارش تعطیلات رو، فارس نوشت: یکی از اعضای ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا مدعی شده که داده های مربوط به رأی گیری در شهر میلواکی ایالت ویسکانسین، اقدام غیرقانونی دموکرات ها در این شهر را نشان می دهد.

ستاد انتخاباتی ترامپ مدعی یافتن شواهدی از تقلب شد

به نوشته وبگاه خبری ام اس ان، این عضو از ستاد ترامپ که خواسته نامش فاش نشود، در مصاحبه با وبگاه واشنگتن اگزمینر ادعا کرده که رأی هایی که در این شهر به نفع جو بایدن، نامزد دموکرات انتخابات شمارش شده اند قانونی موسوم به قانون بِنفورد را نقض کرده است.

یکی از مشاوران ستاد انتخاباتی ترامپ نیز مدعی است بازرسان اینترنتی طرفدار ترامپ، وقتی می گویند رأی ها در این شهر به طور غیرواقعی به نفع بایدن است، حتماً چیزی را کشف کرده اند.

تحلیلگران بحث انتخابات در آمریکا یا خارج از این کشور اغلب از قانون بِنفورد برای تشخیص هرگونه تقلب در رأی گیری یا دیگر تخلفات در انتخابات استفاده می کنند.

نهادهای دولتی آمریکا مانند وزارت کشاورزی، معمولاً هنگام حسابرسی اطلاعات از کشاورزان متکی به یارانه های فدرال ، از قانون بِنفورد استفاده می کنند.

با این حال وبگاه واشنگتن اگزمینر داده های مربوط به رأی گیری در ایالت ویسکانسین را مورد تجزیه و تحلیل قرار نداده تا متوجه شود آیا این قانون نقض شده یا خیر.

همچنین شواهدی نیز از نقض قانون که نشان دهد اقدامی مجرمانه در این ایالت اجرا شده، وجود ندارد.

بایدن در ایالت ویسکانسین حدود 20 هزار و 500 رأی از ترامپ پیش است. با این وجود این دو مقام ستاد انتخابات ترامپ مدعی اند که تخلفات کافی اجرا شده که می تواند نتایج انتخابات این ایالت و در نتیجه نتایج کل انتخابات را عوض کند.

23311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 21 آذر 1399 بروزرسانی: 21 آذر 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1380

به "ستاد انتخاباتی ترامپ مدعی یافتن شواهدی از تقلب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاد انتخاباتی ترامپ مدعی یافتن شواهدی از تقلب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید