فال روزانه آدینه 4 آبان 1397

به گزارش تعطیلات رو، فال روزانه آدینه 4 آبان 1397 برای متولدین شهریور ماه اشاره به قضاوت تند و نیزشان در خصوص دیگران دارد. فال روز چهارم آبان برای متولدین ماه آبان درباره مسئله ای که در رابطه با همکاران ایجاد شده صحبت می نماید و... با فال روزانه آدینه 4 آبان 97 همراه ما باشید.

فال روزانه آدینه 4 آبان 1397

فال روزانه آدینه 4 آبان 1397

خبرنگاران | سرویس سرگرمی - با فال روزانه چهارمین روز از آبان سال 1397 برای متولدین هر ماه همراه ما باشید.

فروردین

سپردن خود به دست سرنوشت کار ساده ای نیست، ولی امروز همه چیز را رها نموده و سعی کنید روز آرام بخشی برای خود ایجاد کنید؛ شاید امروز آرامش شما بیش از هر چیز دیگر اهمیت داشته باشد. اگر وظایف زیادی به گردن شما نیست، خود را درگیر موضوعات غیر مرتبط با خود نکنید؛ الزاما همواره زیاد کار کرن فایده ای ندارد. سرنوشت خود را قبول کنید و برای یک زندگی بهتر کوشش کنید، اینگونه می توانید از زندگی خود لذت بیشتری ببرید.

اردیبهشت

کار شما در مرحله ای گیر نموده است و به جلو نمی رود؛ ولی این سکون پیش آمده خود می تواند سازنده باشد. با اینحال مراقب باشید که نا امیدی روز خوبتان را خراب نکند. کار گره خورده را رها کنید و برای مدتی کار متفاوت دیگری انجام دهید. گاهی پس از تغییر انجام کارها قدرت خلاقانه شما به شما باز خواهد گشت و آنوقت است که با فوران انرژی خواهید توانست کارهای خود را بخوبی انجام دهید.

خرداد

امروز روز سنجش شماست؛ شما امروز در توانایی هایتان در زمینه کار کردن و همکاری با دیگران مورد آزمایش قرار می گیرید. صبر و تحمل شما در این مورد کم است؛ مراقب این موضوع باشید. به خاطر داشته باشید که عصبانیت و حرص خوردن فایده ای ندارد؛ پس بهتر است احساسات خود را بیشتر کنترل کنید و زمانی که آرام و منطقی بودید احساسات خود را بروز دهید.

تیر

امروز روزی است که باید احساسات پنهان شده خود را بروز دهید؛ دیگر مخفی کردن احساسات تان برای شما منفعتی ندارد. اگر بتوانید سوار بر احساسات خود شوید، روز هیجان انگیزی را پیش روی خواهید داشت ولی اگر در مقابل آن بایستید، هراسان و آشفته خواهید شد. بخاطر داشته باشید که با کنترل بیش از حد احساسات نمی توانید جلوی جریان زندگی را بگیرید. از مقاومت کردن دست بردارید و از انجام کارهای خود لذت ببرید.

مرداد

به تازگی توانسته اید بحران عظیم اقتصادی زندگی خود را پست سر بگذارید، اما مشکل دیگری پیش روی شماست. قبلا ثابت نموده اید که مرد عمل هستید و می توانید با برنامه ریزی بر مسائل غلبه کنید؛ این بار نیز همین گونه است. فقط ممکن است در اول کار بطور موقت نا امید و دلسرد شوید؛ ولی در همواره بر یک پاشنه نمی چرخد. موفقیت در دستان شماست. همواره باید سخت کار کنید تا سود و منفعت زیادی به سمت شما جاری گردد.

شهریور

اخیرا در خصوص یکی از نزدیکان خود قضاوت تند و تیزی داشته اید؛ در خصوص آن کمی ناراحت هستید و اکنون قصد دارید تا دیگران منظور واقعی شما را بدانند. ولی اگر علت دلخوری خود شما باشید، نمی توانید به راحتی ظاهر مهربانی به خود بگیرید. اقرار به اشتباه توانایی عظیمی است که به شما یاری می نماید مهربان تر و دلسوزتر باشید.

مهر

امروز روز انجام کارهای باقی مانده است؛ بهترین فرصت است تا با انرژی زیادی که در شما هست، کارهای عقب افتاده را انجام داده و تکمیل کنید. امشب ماه وارد نشانه تان خواهد شد و روز پرمشغله ای را پشت سر خواهید گذاشت. شاید در حال حاضر سخت کار کردن تاثیر مستقیمی بر آرزوهایتان نداشته باشد، اما اگر کارهای خود را بدون انرژی دنبال کنید، به هیچ نتیجه ای نخواهید رسید. شکیبا باشید؛ ممکن است دیر به نتیجه برسید، ولی بهتر از آن است که هیچگاه به نتایج دلخواه تان نرسید.

آبان

ممکن است امروز در کار گروهی خود با همکلاسی یا همکارانتان به مشکل بربخورید، اگر اینگونه بود بهتر است از تیم کنار بکشید و به تنهایی کارها را دنبال کنید. البته این موضوع موقتی است و در آینده نزدیک مشکل پیش آمده حل خواهد شد. از فاصله دریافت با دوستانتان ترس نداشته باشید؛ گاهی این فاصله مسائل را حل خواهد نمود.

آذر

امروز روز خلاقیت شما نیست! اما می توانید کارهای خود را بخوبی انجام دهید؛ بنابراین نگران نباشید. یک فهرست از کارهایی که باید انجام دهید تهیه کنید و اولویت کارهای مهم را معین کنید ولی خود را بخاطر کارهایی که نتوانستید به انتها برسانید سرزنش نکنید. انرژی خود را بر روی کیفیت کارهایی بگذارید که امروز می توانید آن ها را به پایان برسانید.

دی

ممکن است دوستانتان برای انجام کارهای خود بخوبی عمل ننموده باشند و شما از این موضوع و علت اشتباه آن ها آگاه باشید، ولی این دلیل نمی گردد که دست روی دست گذاشته و به آن ها یاری نکیند. امروز باید بخشی از زمان خود را به دوستانتان اختصاص دهید و کوشش کنید نگرش های منفی موجود در ذهن خود را پاک کنید. شما برای پیشرفت در زندگی خود به مثبت اندیشی احتیاج بیشتری خواهید داشت.

بهمن

دوست دارید که امروز احساس امنیت و آرامش بیشتری داشته باشید؛ اگر فردی قصد صمیمی شدن با شما را داشته باشد باید کمی نسبت به این موضوع هوشیار باشید. از ایجاد رابطه صمیمی نگران نباشید ولی کمی در خصوص آن کمی محتاط باشید. به جنبه های مثبت طرف مقابل خود توجه بیشتری کنید؛ اگر این فرصت عاشقانه را از دست دهید، در آینده در خصوص آن افسوس خواهید خورد.

اسفند

امروز بیشتر از توانتان از شما انتظار انجام کار خواهند داشت؛ در حالیکه خودتان فکر می کنید انرژی لازم برای انجام آن ها را نخواهید داشت. مدت زمان زیادی طول نخواهد کشید که همکارانتان از این موضوع آگاه شده و در انجام کارها با شما همکاری خواهند کرد. اگر فکر می کنید صحبت در خصوص این موضوع باعث ناراحت شدن آن ها می گردد، نگران این موضوع نباشید و به آن ها بگویید که در این مورد چه حسی دارید.

منبع: setare.com
انتشار: 16 اسفند 1399 بروزرسانی: 16 اسفند 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1545

به "فال روزانه آدینه 4 آبان 1397" امتیاز دهید

2 کاربر به "فال روزانه آدینه 4 آبان 1397" امتیاز داده اند | 2 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه آدینه 4 آبان 1397"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید