یونان بسته به نتیجه مذاکرات با اروپا انتخابات مجدد برگزار می نماید

به گزارش تعطیلات رو، خبرنگاران: یک نشریه آلمانی از تصمیمات یونان برای برگزاری انتخابات مجدد بسته به نتیجه مذاکرات با وام دهندگان بین المللی خبر داده و از خشم سیاستمداران اروپایی درباره این تصمیم آتن نوشت.

یونان بسته به نتیجه مذاکرات با اروپا انتخابات مجدد برگزار می نماید

سفر با تور یونان ارزان را از دست ندهید و از نزدیک با سرزمین اسطوره های باستانی آشنا شوید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، در جریان گفتگوهای مهم و اساسی درباره یاری های میلیاردی جدید و اصلاحات بین اتحادیه اروپا و دولت یونان، آتن به انتخابات جدید فکر می نماید.

به گزارش نشریه بیلد، آلکسیس تسیپراس نخست وزیر یونان می خواهد بسته به نتیجه مذاکرات با وام دهندگان بین المللی، مجددا شهروندان خود را به پای صندوق های رای فرا خواند.

اخیرا تسیپراس بر اساس نظر سنجی ها چهل درصد رای مثبت مردمی را کسب نموده است. بر اساس حساب و کتاب های وی در یک انتخابات مجدد می تواند اکثریت مطلق را به دست آورده و همزمان حمایت بیشتری برای روینمودهای خود علیه بروکسل به دست آورد.

یک وزیر یونانی در این باره به نشریه بیلد گفته است: ما چیزی برای از دست دادن نداریم، اگر اتحادیه اروپا بر موضع سخت خود باقی بماند ما نیز باید نشان دهیم که همچنان سخت باقی می مانیم. مردم یونان پشت ما قرار دارند.

سیاستمداران اتحادیه اروپا از تصمیمات یونان برای برگزاری انتخابات جدید خشمگین و ناراحتند.

الکساندر گراف لامبسدورف، معاون مجلس اروپا از حزب دموکرات آزاد در این باره به نشریه بیلد گفته است که یک انتخابات جدید عملا یک همه پرسی درباره باقی ماندن یونان در منطقه یورو می باشد و اگر حزب سیریزا دوباره انتخاب گردد خروج این کشور شکل می گیرد.

منبع: تسنیم
انتشار: 14 مهر 1398 بروزرسانی: 14 مهر 1398 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 414

به "یونان بسته به نتیجه مذاکرات با اروپا انتخابات مجدد برگزار می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یونان بسته به نتیجه مذاکرات با اروپا انتخابات مجدد برگزار می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید