باندای نامکو به خاطر مسائل فنی الدن رینگ عذرخواهی کرد

به گزارش تعطیلات رو، الدن رینگ از زمان عرضه تحسین منتقدان و بازیکنان را در سراسر دنیا دریافت نموده است اما به نظر می رسد که این بازی به خصوص روی رایانه های شخصی از مسائل فنی مختلفی رنج می برد. حال به تازگی کمپانی سازنده این اثر یعنی باندای نامکو اعلام نموده که از مسائل بازی مطلع است و به خاطر آن اظهار تاسف می نماید.

باندای نامکو به خاطر مسائل فنی الدن رینگ عذرخواهی کرد

یکی از سخنگویان این شرکت در این باره اعلام کرد:

لازم به ذکر است که در لیستی از مواردی که در به روزرسانی های آینده قرار است بازبینی شوند، شاهد مسائل حساسیت موس و مشکل آنتی چیت بازی هستیم. هر دو به وسیله یک به روزرسانی در آینده نزدیک حل خواهند شد. در نهایت، باندای نامکو وجود مسئله ای را تأیید کرد که در آن در صورت خاموش شدن غیرمنتظره کنسول پلی استیشن 5 در حین بازی یا در حالت استراحت، فایل های ذخیره بازی تحت تأثیر قرار می گرفت. این نیز در یک به روزرسانی آنالیز خواهد شد.

با این حال ناشر بازی در این باره توصیه کرد:

طبق گزارش های منتشر شده، الدن رینگ از مسائلی روی رایانه های شخصی رنج می برد که روی تمامی کارت های گرافیک موجود و تنظیمات گرافیکی مختلف مشاهده می گردد. گفته شده که مسائل مربوط به افت فریم باعث شده تا عده ای از بازیکنان این اثر را تا زمان دریافت به روزرسانی های مختلف کنار بگذارند.

بازی الدن رینگ هم اکنون برای کنسول های نسل هشتم و نهمی ایکس باکس، پلی استیشن و رایانه های شخصی در دسترس است. شایان ذکر است که در حال حاضر جزئیاتی از تاریخ انتشار به روزرسانی های ذکر شده منتشر شده است اما پیش بینی می گردد که طی روزهای آینده شاهد این اتفاق باشیم.

منبع: Eurogamer

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 8 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 8 اردیبهشت 1401 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 2091

به "باندای نامکو به خاطر مسائل فنی الدن رینگ عذرخواهی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باندای نامکو به خاطر مسائل فنی الدن رینگ عذرخواهی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید