برپایی چادر و اسکان نوروزی در پارک ها و تفرجگاه های کرمانشاه ممنوع است

به گزارش تعطیلات رو، خبرنگاران/کرمانشاه دبیر ستاد مقابله با کرونای شهرداری کرمانشاه اظهار کرد: طبق مصوبه ستاد مدیریت و مقابله با کرونای استان برپایی چادر و اسکان نوروزی در پارک ها، تفرجگاه ها و بوستان های شهر کرمانشاه ممنوع است.

برپایی چادر و اسکان نوروزی در پارک ها و تفرجگاه های کرمانشاه ممنوع است

رضا دوستی در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به برقراری سفرهای نوروزی در شرایط کرونایی گفت: به همین دلیل برای پیشگیری از شیوع هرچه بیشتر کرونا، بر اساس مصوبه ستاد مدیریت و مقابله با کرونای استان، برپایی چادر در پارک ها، بوستان ها و تفرجگاه های کرمانشاه در نوروز سال جاری ممنوع است.

وی اضافه کرد: این تصمیم برای حفظ سلامت خود مردم گرفته شده و در صورت مشاهده، با همکاری نیروی انتظامی چادر مسافران جمع آوری می گردد.

دوستی با اشاره به زیباسازی شهر برای نوروز سال جاری گفت: سال جاری در شرایط کرونایی اِلمان های زیبایی در شهر طراحی شده، اما طراحی اِلمان ها بگونه ای است که موجب تجمع مردم نگردد.

این مسئول اضافه کرد: سال جاری همچنین برای جلوگیری از تجمع مردم، سفره های هفت سین در سطح شهر برپا نشده و تمام کوشش و اولویت ما مانند دیگر دستگاه ها حفظ سلامت مردم و پیشگیری از شیوع کرونا خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 1 اردیبهشت 1400 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1637

به "برپایی چادر و اسکان نوروزی در پارک ها و تفرجگاه های کرمانشاه ممنوع است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برپایی چادر و اسکان نوروزی در پارک ها و تفرجگاه های کرمانشاه ممنوع است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید