شرح قائدی درباره غیبت در اردوی قطر تیم ملی امید

به گزارش تعطیلات رو، هافبک تیم فوتبال امید که به دلیل مصدومیت اردوی قطر را از دست داده گفت: به آقای استیلی و شاهرودی گفتم اگر بخواهید با مصدومیت هم برای تیم بازی می کنم.

شرح قائدی درباره غیبت در اردوی قطر تیم ملی امید

با تور قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید.

به گزارش تعطیلات رو و به نقل از فدراسیون فوتبال، مهدی قائدی که پیش از اردوی قطر به دلیل مصدومیت از فهرست تیم امید خارج شد در این خصوص گفت: تقریبا دو ماه است که از ناحیه مچ مصدومیت دارم که البته در چند مقطع بهتر شد و توانستم بازی کنم. متاسفانه در تمرین آخر تیم امید باز هم درد داشتم، البته به آقای استیلی و شاهرودی گفتم شما بخواهید و دستور بدهید با مصدومیت و درد هم بازی می کنم چون بازی برای تبم کشورم باعث افتخار است اما پزشکان تیم توصیه کردند استراحت کنم که مصدومیتم بدتر نگردد. آقای استیلی هم گفت: شرایط تو برای ما مهم است و نمی خواهیم این مصدومیت بدتر گردد، بهتر است بعد از بهبود کامل به تیم ملحق بشوی چون ما روی تو حساب نموده ایم.

بازیکن تیم امید در انتها گفت: دلم با تیم است و امیدوارم بچه ها مقابل استرالیا بهترین عملکرد خودشان را داشته باشند. این بازی را به دلیل مصدومیت از دست دادم اما ان شاءالله با برطرف کامل مصدومیت و با تشخیص سرمربی اردوهای بعدی در خدمت تیم هستم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 آبان 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 478

به "شرح قائدی درباره غیبت در اردوی قطر تیم ملی امید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح قائدی درباره غیبت در اردوی قطر تیم ملی امید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید