برطرف نقطه آبگیر بزرگراه شهید مدرس تقاطع شهید همت غرب در منطقه سه

به گزارش تعطیلات رو، سرپرست معاونت امور شهری منطقه سه از برطرف نقطه آبگیر بزرگراه شهید مدرس تقاطع شهید همت غرب اطلاع داد.

برطرف نقطه آبگیر بزرگراه شهید مدرس تقاطع شهید همت غرب در منطقه سه

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه سه، به گفته مهدی هوشیار، پس از شناسایی نقاط آبگیر بزرگراه شهید مدرس، کار کارشناسی در مورد علت معضل و راهکارهای برطرف آن در دستور کار ناحیه مربوطه نهاده شد و پس از آنالیز های تکمیلی، تصمیم بر احداث حوضچه رسوب گیر و ساماندهی انهار موجود در این تقاطع شد.

او اضافه کرد: نهر حاشیه ای بزرگراه شهید مدرس که به علت عمق زیاد باعث عدم دسترسی آسان جهت لایروبی شده، تقاطع انهار موجود با زوایای نامناسب ، ورود برگ و ضایعات از امتداد نهر بالادست شهید مدرس و بزرگراهی بودن معبر که انجام هر گونه عملیات را مشکل کرده است باعث بروز آب گرفتگی در بزرگراه مدرس تقاطع رمپ بزرگراه همت غرب شده است.

پس از بازدید مشترک مهدی هوشیارسرپرست معاونت خدمات شهری منطقه سه، مقدسی شهردار ناحیه چهار و اصلی مدیر فنی و ترافیک ناحیه چهار مقرر شد با توجه به بار ترافیکی بزرگراه و خطرات احتمالی ناشی از آبگرفتگی وآب افتادگی سطحی که با در نظر دریافت سرعت اتومبیلها ظرفیت ایجاد تصادفات را دارد ، معضل یاد شده با احداث حوضچه، ساماندهی انهار، اصلاح راستا انهار و لایروبی مستمر به طور کامل مرتفع گردد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 17 آذر 1399 بروزرسانی: 17 آذر 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1372

به "برطرف نقطه آبگیر بزرگراه شهید مدرس تقاطع شهید همت غرب در منطقه سه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برطرف نقطه آبگیر بزرگراه شهید مدرس تقاطع شهید همت غرب در منطقه سه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید