آجرلو: هدف تیراندازان 3 مدال طلای پاراآسیایی است

به گزارش تعطیلات رو، سرمربی تیم ملی تیراندازی اعزامی به بازیهای پاراآسیایی جاکارتا گفت: هر چند هنوز هم مشکل فشنگ داریم، اما امید به کسب 3 مدال طلا در این بازیها داریم.

آجرلو: هدف تیراندازان 3 مدال طلای پاراآسیایی است

یوسف آجرلو در گفت وگو با تعطیلات رو، در ارزیابی از وضعیت تیراندازان اعزامی به بازیهای پاراآسیایی جاکارتا اضافه نمود: مجید فلاح (تپانچه بادی و تپانچه حفیف 50 متر)، سمیرا ارم، ساره جوانمردی و عالیه محمودی(تپانچه بادی و تپانچه 50 متر خفیف)، رقیه شجاعی (تفنگ بادی ایستاده و درازکش)، زهرا غلامزاده و معصومه خدابخشی (تفنگ خفیف50 متر SH2 و تفنگ بادی ایستاده SH2) نفرات اعزامی به بازیهای پاراآسیایی جاکارتا هستند که نهمین و آخرین اردوی آنها از امروز 31 شهریور در سالن تیراندازی فدراسیون جانبازان و معلولان شروع گردیده و تا دهم مهر ادامه خواهد داشت.

وی گفت: تمام تیراندازان در شرایط بسیار خوبی بسر می برند و ما امیدوار به کسب 3 مدال طلا، دو نقره و دو برنز هستیم. البته در دوره قبل ما با 5 تیرانداز (3 زن و 2 مرد) در بازیهای پاراآسیایی شرکت کردیم و موفق به کسب 3 مدال طلا، یک نقره و یک برنز شدیم، اما در این دوره با 7 ورزشکار (6 تیرانداز زن و یک تیرانداز مرد) حضور داریم که امیدوار به تکرار مدالهای دوره قبل هستیم. هرچند در این دوره مسابقات تیمی حذف گردیده و تنها در بخش انفرادی امکان شرکت در بازیهای پاراآسیایی را داریم.

سرمربی تیم ملی تیراندازی معلولان یکی از مسائل تیم اعزامی به بازیهای پاراآسیایی جاکارتا را کمبود فشنگ بیان کرد و اعلام کرد: هر چند شرایط بهتری نسبت به دوره قبل داریم، اما در 50 متر خفیف همچنان با مشکل فشنگ روبرو هستیم و سعی کردیم با فشنگ های ایرانی تمرینات را پیگیری کنیم تا خللی در برگزاری اردوها و تمرینات پیش نیاید.

آجرلو درباره وضعیت ساره جوانمردی در این دوره از بازیهای پاراآسیایی اعلام کرد: برای این که جوانمردی در این بازیها عملکرد موفقی داشته باشد و به نتایج خوبی دست پیدا کند، سعی کردیم اردوهای او را به صورت غیرمتمرکز برگزار کنیم تا شرایط خوبی را برای این ورزشکار از نظر تکنیکی و روانی فراهم کنیم. به هر صورت تلاشمان بر این است که در هر دو ماده تفنگ و تپانچه بادی و 50 متر خفیف که 3 نماینده داریم مدالهای طلا، نقره و برنز را به خود اختصاص دهیم.

وی در سرانجام گفت: ما امیدوار هستیم در این دوره وضعیت بهتری نسبت به دوره قبل داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 دی 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 76

به "آجرلو: هدف تیراندازان 3 مدال طلای پاراآسیایی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آجرلو: هدف تیراندازان 3 مدال طلای پاراآسیایی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید