آپارتمان های نوساز در پایتخت چند؟

به گزارش تعطیلات رو، خبرنگاران: آپارتمان های نوساز در بازار فروش املاک پایتخت عمدتا در گروه بزرگ متراژها قرار دارند و معدود آپارتمان های با متراژ مناسب تقاضای مصرفی مسکن نیز، با قیمت های بالاتر از محدوده مورد انتظار خریداران فایل شده اند.

آپارتمان های نوساز در پایتخت چند؟

جهت دریافت خدمات برآورد هزینه بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش خبرنگاران، بازار مسکن در روزهای اخیر دچار نوعی سردرگمی بوده است. در این میان سردرگمی فروشنده ها در نوع قیمت گذاری آنها برای املاک عرضه شده در بازار، به مراتب مشهودتر است. در حالی که گروهی از فروشندگان در این بازار پس از مشاهده رشد نزدیک 7 درصدی قیمت مسکن در آذرماه، زمان ورود به بازار را مناسب ارزیابی نموده و آپارتمان های خود را نزد بنگاه های ملکی فایل کردند، اما در روزهای اخیر میزان مراجعه برای بازدید این آپارتمان ها به اذعان واسطه ها نزدیک صفر بوده و بر خلاف انتظار فروشنده ها، افزایش دمای معاملات در آذر ماه، ظاهرا مقطعی و موقتی بوده است. به این ترتیب اکنون فروشنده های بازار مسکن به دو دسته عمده تقسیم شده اند؛ یک دسته کسانی هستند که همچنان روی قیمت های پیشنهادی در سقف خود پافشاری نموده و بنا دارند صبر نمایند تا ببینند آیا امکان فروش املاک خود با این سطوح قیمتی را پیدا می نمایند یا نه. دسته دوم نیز کسانی هستند که واسطه ها از آنها با عنوان فروشنده واقعی یاد می نمایند. این گروه رفتار متفاوتی در پیش گرفته و قیمت پیشنهادی خود در آذر و اوایل دی را تغییر داده و با اندکی افت، قیمت جدید را اعلام نموده اند. به این ترتیب در حال حاضر دو دسته قیمتی عمده در بازار آپارتمان های نوساز بازار مسکن وجود دارد. با این حال آن طور که مشاهده فایل های نزد موتورهای جست وجو نشان می دهد، در حال حاضر عرضه آپارتمان های قیمت مناسب در بازار بسیار محدود و کم تعداد است و این یعنی هنوز همه سازنده ها و مالکان این آپارتمان ها تصمیم به تغییر قیمت اعلامی ندارند و منتظر آنالیز تحولات آینده بازار و اثر متغیرهای بیرونی گوناگون بر آن هستند.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 26 بهمن 1398 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 761

به "آپارتمان های نوساز در پایتخت چند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آپارتمان های نوساز در پایتخت چند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید