افتتاح 17 تقاطع غیرهمسطح در تهران تا انتها سال ، 11 تقاطع پارسال افتتاح شده بود

به گزارش تعطیلات رو، سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران از افتتاح 17 تقاطع غیرهمسطح تا انتها سال جاری اطلاع داد و گفت: این پل ها از ماه آینده طبق برنامه به شهروندان تحویل خواهد شد.

افتتاح 17 تقاطع غیرهمسطح در تهران تا انتها سال ، 11 تقاطع پارسال افتتاح شده بود

به گزارش خبرنگاران، آیین بهره برداری از پل دسترسی بلوار شقایق به خیابان ایثارگران (پل ایثارگران) صبح امروز -شنبه 18 شهریورماه- در قالب شنبه های امید و افتخار برگزار گردید. هادی حق بین، سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران در مورد این افتتاح گفت: امروز در راستای شنبه های امید و افتخار پروژه ای در منطقه 2 را تحویل شهروندان دادیم. سال گذشته 11 تقاطع و سال جاری 18 تقاطع برنامه ریزی شده تا به بهره برداری برسد که این اولین تقاطع از این تعداد است و مابقی به تناسب از ماه آینده طبق برنامه تحویل شهروندان خواهد شد.

وی اضافه کرد: این پل به لحاظ مقیاس شاید بزرگ نباشد اما به لحاظ اثرگذاری کارکرد زیادی دارد. بلوار شقایق در این قسمت مسدود بود با هماهنگی منطقه قرار شد تکمیل پروژه با ما باشد و ظرف 10 ماه کار فشرده تکمیل شد تا مشکل ترافیکی منطقه در محدوده هتل اسپیناس با این افتتاح مرتفع گردد.

حق بین با بیان اینکه هزینه های این افتتاح در آغاز با هتل اسپیناس بود و در ادامه به معاونت محول شد، اظهار کرد: بلوار ایثارگران دسترسی اصلی این منطقه را پوشش می دهد و بار ترافیکی منطقه را تسهیل می نماید. حدود 42 میلیارد تومان هزینه نهایی این پروژه است و حدود 11 میلیارد تومان قیمت روز سال 99 به وسیله هتل اسپیناس هزینه شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 شهریور 1402 بروزرسانی: 18 شهریور 1402 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 2354

به "افتتاح 17 تقاطع غیرهمسطح در تهران تا انتها سال ، 11 تقاطع پارسال افتتاح شده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح 17 تقاطع غیرهمسطح در تهران تا انتها سال ، 11 تقاطع پارسال افتتاح شده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید