الهامی: کیفیت زمین اجازه نداد کار های تاکتیکی را به خوبی انجام دهیم، خوشحالم 10 نفره بازی را مساوی کردیم

به گزارش تعطیلات رو، سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: در نیمه دوم در زمان بدی گل خوردیم، ولی خوشحالم با وجود 10 نفره شدن توانستیم بازی را مساوی کنیم.

الهامی: کیفیت زمین اجازه نداد کار های تاکتیکی را به خوبی انجام دهیم، خوشحالم 10 نفره بازی را مساوی کردیم

به گزارش تعطیلات رو از سیرجان, ساکت الهامی در نشست خبری بعد از ملاقات تیمش مقابل گل گهر سیرجان, گفت: بازی خیلی خوبی را شاهد بودیم و به جز 10 دقیقه ابتدایی بازی, دو تیم در سایر لحظات مسابقه عملکرد خوبی داشتند. حیف است که سیرجان و تیم گل گهر یک زمین خوب نداشته باشند. کیفیت بد زمین اجازه نمی داد که بتوانیم کار های تاکتیکی را به خوبی انجام دهیم و فکر می کنم از این بابت بیشتر خودِ سیرجانی ها آسیب می بینند. ما بازی را از ابتدا در دست داشتیم، ولی تیم سیرجانی بیشتر با اوت دستی و بازی مستقیم کار کرد. در نیمه دوم در زمان بدی گل خوردیم، ولی خوشحالم با وجود 10 نفره شدن توانستیم بازی را مساوی کنیم.

وی درباره اخراج مسعود شجاعی و اینکه به نظر رسید او به دلیل فحاشی کارت قرمز دریافت کرد، گفت: اصلاً بحث فحاشی نبود، ولی دلیل اخراج را باید خود داور بگوید. من با مسعود صحبت کردم و گفت اصلاً چنین چیزی نبوده است.

سرمربی تراکتور در واکنش به این سؤال که گفته می گردد, همه تصمیمات تراکتور با دخالت مسعود شجاعی, اشگان دژاگه و احسان حاج صفی گرفته می گردد, اظهار کرد: این طور نیست. همه این بازیکنان کاپیتان های تیم ملی و بسیار جنتلمن و باشخصیت هستند. حالا حالا فوتبال ما چنین بازیکنان باشخصیتی را نخواهد داشت.

الهامی یادآور شد: تیم داوری روز خوبی داشت و به آنها خسته نباشید می گویم, چون به نظرم عالی قضاوت کردند. امیدوارم هم گل گهر در لیگ بماند و هم مس به لیگ برتر صعود کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 863

به "الهامی: کیفیت زمین اجازه نداد کار های تاکتیکی را به خوبی انجام دهیم، خوشحالم 10 نفره بازی را مساوی کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الهامی: کیفیت زمین اجازه نداد کار های تاکتیکی را به خوبی انجام دهیم، خوشحالم 10 نفره بازی را مساوی کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید