بهسازی و مرمت 3500 متر از جدول ها و نهرهای شمال شرق تهران

به گزارش تعطیلات رو، 3هزار و 500 متر از جدول ها و نهرهای شمال شرق تهران برای برطرف آبگرفتگی ها بهسازی و مرمت شد.

بهسازی و مرمت 3500 متر از جدول ها و نهرهای شمال شرق تهران

جهت دریافت خدمات تعمیرات ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

شهردار منطقه 4 با اشاره به اقدامات عمرانی انجام شده برای برطرف مسائل احتمالی آبگرفتگی ها در سطح معابر گفت: تمام عوامل خدمات شهری منطقه در آماده باش کامل برای برطرف مسائل احتمالی ناشی از بارش باران قرار دارند.

محمد محمددوست با اعلام این خبر و با بیان اینکه به رغم بارندگی های اخیر معابر منطقه 4 باز و تردد روانی را شاهد بودیم گفت: برای جلوگیری از آبگرفتگی در سطح معابر و طغیان احتمالی مسیل ها و کانال ها، مرمت و بهسازی جدول ها، نهرها و کانیوها، همچنین کانال ها و مسیل های سطح منطقه در فضایی به مساحت 3هزار و 500 متر طول در دستور کار نهاده شد.

او اضافه کرد: در این طرح ویژه عمرانی، مرمت و احداث 2هزار و 600 متر طول جدول، نهر و کانیو، 600 متر کف کشی نهرها به همراه مرمت 300 متر از کانل های عبادی و ابوذر در دستور کار نهاده شده و اجرا شد.

شهردار منطقه 4 در ادامه از استقرار عوامل خدمات شهری ثابت شبانه در سطح معابر اطلاع داد و گفت: برای برطرف آب ماندگی ها و گشایش جهت تردد عابران، بیش از 400 نفر نیروی خدماتی در کنار کانال ها و مسیل های پرخطر منطقه مستقر هستند.

محمددوست اضافه کرد: بهسازی بزرگراه شهید صیاد شیرازی شمال به جنوب قبل از پل شهید زین الدین، اجرای عملیات برطرف انسداد نهر تقاطع بزرگراه رسالت با کرمان شمالی و برطرف انسداد نقاط آبگیر بزرگراه شهید باقری از دیگر اقدامات انجام شده در آستانه بارش های اخیر است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 آبان 1398 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 541

به "بهسازی و مرمت 3500 متر از جدول ها و نهرهای شمال شرق تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهسازی و مرمت 3500 متر از جدول ها و نهرهای شمال شرق تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید