(تصاویر) کانر مک گریگور ناک اوت شد!

به گزارش تعطیلات رو، کانر مک گرگور در مبارزه ای پرشور با داستین پویریر، در راند دوم ناک اوت شد، تا پوریر از رقیب دیرینه خود در UFC انتقامی شیرین گرفته باشد.

(تصاویر) کانر مک گریگور ناک اوت شد!

به گزارش خبرنگاران، مک گرگور، قهرمان دو وزن مختلف مسابقات UFC، پس از یک سال دوری از مسابقات به صحنه نبرد بازگشت، اما این پوریر بود که توانست با ناک اوت کردن مک گرگور در راند دوم صحنه را از آن خود کند!

در مبارزه UFC 257 و در دسته سبک وزن سازمان، کانر مک گرگور و داستین پوریر در ابوظبی روبه روی یکدیگر قرار گرفتند که در فاصله 2:23 مانده به انتها راند دوم، پوریر ابتدا با یک لگد سنگین به ساق پای راست حریف و سپس با ضربات پیاپی مشت پیروز شد مک گرگور را ناک اوت کند.

داستین پوریر قول داده بود که دنیا را شگفت زده کند و با ناک اوت کردن مک گرگور دقیقاً همین کار را کرد.

پس از شکست این مبارز ایرلندی، حبیب نورمحمدوف، قهرمان بدون شکست دسته سبک وزن مبازات آزاد دنیا که چندی پیش اعلام بازنشستگی کرد، به این شکست مک گرگور واکنش نشان داد.

حبیب با انتشار پستی در شبکه های اجتماعی گفت: این چیزی است که اتفاق می افتد، وقتی تیم خود را تغییر می دهید، حریفانی را که باعث قهرمان شدن شما شده اند ترک می کنید و با بچه های کوچک حریف می شوید، بسیار دور از واقعیت است.

این نتیجه دور از انتظار در حالی رخ داد که مبارز ایرلندی شش سال پیش نخستین ناک اوت پوریر را در مبارزه اول بین این دو رقم زده بود و حالا نوبت الماس آمریکایی بود که حریف نامدارش را برای اولین بار ناک اوت کند. داستین پوریر انتقام شکست شش سال پیش خود برابر کانر مک گرگور را به قاطعانه ترین شکل ممکن گرفت.

منبع: فرارو
انتشار: 4 اسفند 1399 بروزرسانی: 4 اسفند 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1520

به "(تصاویر) کانر مک گریگور ناک اوت شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصاویر) کانر مک گریگور ناک اوت شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید