حمله سارقان به منزل بازیکن برزیلی ناپولی، زهرچشم به تلافی سرپیچی از دستور مالک باشگاه؟

به گزارش تعطیلات رو، گروه دزد با ورود به منزل هافبک برزیلی تیم فوتبال ناپولی، مقداری از اموال او را ربودند اما ظاهراً هدف اصلی آنها چیزی جز سرقت بوده است.

حمله سارقان به منزل بازیکن برزیلی ناپولی، زهرچشم به تلافی سرپیچی از دستور مالک باشگاه؟

به گزارش تعطیلات رو و به نقل از نشریه گاتزتادلواسپورت، منزل آلان مارکس لوریرو هافبک تیم فوتبال ناپولی در شهر ناپل شب گذشته (آدینه) مورد هجوم گروهی دزد واقع شد و این بازیکن برزیلی نگران آن است که او هدف تلافی جویی بعضی از طرفداران تیم قرار گرفته باشد.

طبق اعلام گاتزتا دلواسپورت و پایگاه خبری سی گونفیا لارته، دزدان با خرد کردن شیشه پنجره های خانه آلان، وارد اتاقی شده اند که گاو صندقی در آن قرار داشت. آنها حتی در این گاو صندوق را هم باز نموده اند اما با این حال به جز چند چیز کم ارزش، دیگر محتویات گران بهای داخل آن را به سرقت نبرده اند.

طبق گزارش رسانه های محلی آلان یکی از اصلی ترین عوامل سرپیچی بازیکنان ناپولی از دستور مالک باشگاه برای رفتن به اردوی تنبیهی یک هفته ای بوده است. او و هم تیمی هایش سه شنبه شب پس از تساوی خانگی مقابل سالزبورگ بی اعتنا به دستور اورلیو دلورنتیس به جای بازگشت به مرکز تمرینی تیم، به منازل شان برگشتند و خشم مالک باشگاه و طرفداران را برانگیختند.

به همین دلیل اکنون بعضی رسانه های محلی گزارش نموده اند که آلان نگران است قربانی تلافی جویی طرفداران خشمگین ناپولی شده باشد و این حرکت آنها باز هم تکرار گردد آن هم در شرایطی که همسر او باردار است.

ظاهراً حمله دزدان به منزل آلان زمانی انجام شده که همسر او در خانه اش حضور داشته اما دو فرزند او به همراه پرستارشان بیرون از خانه بوده اند.

آلان در بازی امروز تیمش مقابل جنوا در هفته دوازدهم سری A حضور نخواهد داشت اما دلیل آن مصدومیت است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 دی 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 645

به "حمله سارقان به منزل بازیکن برزیلی ناپولی، زهرچشم به تلافی سرپیچی از دستور مالک باشگاه؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله سارقان به منزل بازیکن برزیلی ناپولی، زهرچشم به تلافی سرپیچی از دستور مالک باشگاه؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید