خبرنگاران باشگاه نساجی: مقابل مس رفسنجان بازی نمی کنیم

به گزارش تعطیلات رو، ساری - خبرنگاران - مدیر رسانه ای باشگاه نساجی گفت که با تصمیم کادر مدیریتی این باشگاه، نساجی تا زمان همزمان شدن جدول بازی ها برای تیم های پایین جدول در مسابقات لیگ برتر حاضر نمی گردد.

خبرنگاران باشگاه نساجی: مقابل مس رفسنجان بازی نمی کنیم

به گزارش خبرنگاران، مجتبی ابراهیمی در نشست خبری پس از بازی نساجی و سپاهان از سری مسابقات هفته بیست ویکم لیگ بیستم که با شکست 1-0 نساجی سرانجام یافت، گفت: از طرف مدیریت باشگاه تصمیم گرفته شد که نساجی از بازی با مس رفسنجان در هفته بیست ودوم در صورتی که تعداد بازی های تیم های پایین جدول یکسان و همزمان نگردد در مسابقات حاضر نمی گردد.

وی اضافه نمود: باشگاه نساجی مازندران به احترام سازمان لیگ این بازی را مقابل سپاهان انجام داد و بازی بعد مقابل ملوان در جام حذفی را هم به احترام برنامه ریزی های صورت گرفته انجام خواهیم داد. اما از بازی بعدی لیگ برتر که مقابل مس رفسنجان باید برگزار گردد، تا زمانی که تعداد بازی های تیم های پایین جدول یکسان و همزمان برگزار نگردد بازی نخواهیم کرد تا شرایط بین همه تیم های پایین جدول برابر گردد.

مدیر رسانه ای باشگاه نساجی توضیح داد: با تصمیم کادر مدیریتی باشگاه، در صورت حل نشدن این موضوع نساجی از بازی بعدی لیگ رجحان که باید مقابل مس رفسنجان برگزار گردد قطعا بازی نخواهد کرد. نامه رسمی مربوط به این درخواست را شنبه به سازمان لیگ ارائه خواهیم کرد.

نساجی در حال حاضر از 21 بازی 16 امتیاز کسب نموده و در رتبه پانزدهم جدول قرار گرفته است. دو تیم بالاتر نساجی یعنی سایپا و ذوب آهن که 18 امتیازی هستند و در رتبه های چهاردهم و سیزدهم قرار دارند به دلیل حضور حریفان خود در لیگ قهرمانان آسیا این هفته بازی نکردند و در حال حاضر 20 بازی انجام داده اند.

مرحله مقدماتی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا که چهار تیم ایرانی در ان حضور دارند تا 11 اردیبهشت ادامه دارد و حریفان این تیم ها در هفته های جاری باید منتظر بازگشت آن ها از این رقابت ها بمانند.

منبع: ایرنا
انتشار: 23 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 23 اردیبهشت 1400 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1674

به "خبرنگاران باشگاه نساجی: مقابل مس رفسنجان بازی نمی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران باشگاه نساجی: مقابل مس رفسنجان بازی نمی کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید