فال روزانه آدینه 25 آبان 1397

به گزارش تعطیلات رو، فال روزانه آدینه 25 آبان 1397

خبرنگاران | سرویس سرگرمی - با فال روزانه بیست و پنجمین روز از آبان سال 1397 برای متولدین هر ماه همراه ما باشید.

فال روزانه آدینه 25 آبان 1397

فروردین

تعریف شما از عشق و روابط عاشقانه متفاوت است. اما گاهی ضروری است قدری از تصورات رویایی خود کوتاه آمده و با دنیای واقعی نیز روبرو شویم در غیر این صورت بهای پرداختن به رویاهایمان را باید بپردازیم. مراقب باشید که تعریف و چارچوب های ویژه شما می تواند رابطه شما و او که دوستش دارید را سرد و محدود کند. البته که هر کسی تعریف خود را از عشق و روابط عاشقانه دارد اما این تفاوت دیدگاه ها نباید باعث گردد دیگران رنجیده خاطر شوند.

اردیبهشت

بعضی روزها انسان نه با دنیای اطراف که با خودش دچار تعارض می گردد، امروز برای شما از آن روزهاست. اگر شانس با شما یار باشد در این تعارضات تصمیم درستی خواهید گرفت که به موفقیت منجر می گردد. یک نفر به شما توجه دارد و شما نیز از توجه و علاقه او آگاه هستید و از آن لذت می برید. شما نیز به این فرد بی علاقه نیستید اما نه آنچنان که بخواهید وارد یک رابطه جدید شوید. دل شکستگی های قبلی به شما اجازه نمی دهد که با شجاعت وارد یک رابطه جدید شوید. بنابراین خود را مجبور به انجام کاری نکنید که موجب ناآرامی و نارضایتی شما می گردد.

خرداد

امروز سرشار از انرژی هستید و می توانید برنامه های کاری و غیر کاری خود را با موفقیت اجرا کنید. البته مراقب باشید که با غرق شدن در رویاهایتان زمان را از دست ندهید. خیالپردازی باعث می گردد کارهایتان باقی مانده و انرژی تان بدون رسیدن به اهداف و انجام کارها از دست برود. می توانید قدرت تخیل خود را به یک فرصت تبدیل نموده و از آن برای بروز خلاقیت در کارها و به دست آوردن موفقیت های بیشتر استفاده کنید. اگر منتظر مسافر یا مهمانی هستید شرایطی فراهم کنید که بتوانید در کنار مهمانتان لحظلات خوشی را بگذرانید.

تیر

امروز روز آرامی خواهید داشت، کارهایتان نیز آرام و یکنواخت پیش می فرایند. تخیلتان فعال است، خلق روبه راهی دارید و ظاهرا همه چیز تا حدودی بر وفق مراد است. اما تردید همیشه وجود دارد، برای همین رویاهایتان را با دقت و منطق بیشتری واکاوی کنید تا با دید روشن تر و بهتری به آینده نگاه کنید. در این میان نقشی که عشق و ایمان می تواند در زندگیتان بازی کند را نادیده نگیرید.

مرداد

بیان خواسته هایتان برایتان سخت شده است، حتی گاهی خودتان هم نمی دانید چه می خواهید. اما تمام سعی خود را خواهید کرد تا احتیاجهایتان را به زبان آورده و خود و دیگران را از ابهام خارج کنید. یادتان باشد که خودتان را مورد سرزنش قرار ندهید و اجازه هم ندهید ترس از قضاوت دیگران شما را آزار دهد. کمال گرایی را کنار بگذارید و نقایص و کمبودهایتان را بپذیرید؛ به دیگران نیز حق بدهید که گاهی شما را آن طور که باید درک ننمایند. عواطف و احساسات خود را بپذیرید و به ندای قلبتان گوش دهید.

شهریور

بی اراده و مدام به کسی فکر می کنید و کوشش تان برای بیرون کردن او از ذهنتان بی نتیجه است. بدانید عشق منطق و حتی آگاهی نمی شناسد و معشوق همیشه راه خود به قلب و ذهن شما را پیدا خواهد نمود، بنابراین به جای فرار کردن از احساسات بهتر است قدری آزادی به قلبتان دهید و راه را برای ایجاد روابط عاطفی باز بگذارید. ما همیشه نمی توانیم آینده را تحت کنترل داشته باشیم و بدانیم انتهای جهت کجاست پس خود را رها کنید و اجازه ندهید، منفی نگری و مسئولیت پذیری بیش از حد شما را تحت فشار قرار دهد.

مهر

به نظر می رسد امروز نمی توانید به صداقت دیگران باور داشته باشید. حس می کنید اطرافیانتان برای حفظ منافع خود دروغ می گویند؛ حتی کسانی که همیشه صداقت آنان را باور داشتید. پس اگر فکر می کنید امروز نمی توانید آنچه به دنبالش هستید را به وسیله تبادل نظر دریابید، زیاد به خود فشار نیاورده و به دنبال راه دیگری باشید، مطمئن باشید راه مناسب را پیدا خواهید کرد. شما قادرید به تنهایی نیز برای رویاهایتان کوشش نموده و از موانع و محدودیت های اطرافتان عبور کنید.

آبان

ممکن است رفقایی داشته باشید که در دو طیف فکری قرار دارند، اینکه شما با هر دو گروه رفت و آمد داشته باشید به معنای دو رو بودن نیست بلکه نشان می دهد انسان انعطاف پذیری هستید و حتی می توانید رابطی برای عقاید مخالف باشید. بعضی روزها همچون امروز به نظر می رسد اطرافیان بیش از اندازه در کارهایتان مداخله نموده و مدام بدون اینکه بخواهید در خصوص کارها و برنامه های شما نظر می دهند. مسئله اینجاست که آنان بدون آگاهی از شرایط و موقعیت شما در خصوص ایده هایتان نظر می دهند، پس زیاد اهمیت ندهید و به آنان نیز متذکر شوید که هر کس موقعیت و همین طور ایده آل های ذهنی منحصر به خود را دارد.

آذر

حتی اگر همیشه درونگرا نیستید، هر از گاهی مانند امروز ترجیح می دهید مدتی به خلوت خود پناه ببرید. تا زمانی که شرایط به گونه ای پیش برود که باعث گردد از غار تنهایی خود بیرون آمده و به بودن در کنار دیگران رضایت دهید. اجازه ندهید حس درونگرایی در اجرای برنامه هایتان تداخل ایجاد کند، کافیست قدری انتظارات از خود را تعدیل نموده و مطمئن باشید کوشش خود را برای رسیدن به هدف مورد نظرتان خواهید کرد. خیالبافی بد نیست اما اجازه ندهید غرق شدن در رویاها، لذت بردن از لحظه اکنون و رابطه با کسانی که دوستشان دارید را از شما بگیرد.

دی

امروز نگرشتان به زندگی مثبت است و فکر می کنید که آدم خوش شانسی هستید چرا که دوستان یا خانواده شما در مواقعی که احتیاج داشته اید در کنارتان بوده اند. مثبت نگری بسیار خوب است اما تا جایی که باعث نگردد مسائل موجود در زندگی و روابطتان را نادیده بگیرید و به دنبال حل آنها نروید. نادیده دریافت مسائل شاید در وهله اول به شما آرامش دهد ولی ممکن است باعث گردد در آینده مسائلتان عظیم و عظیمتر گردد. به حرف های دیگران نیز توجه کنید اما بدبین نباشید و هر چیزی را به خودتان نسبت ندهید. اگر بتوانید در نگاهتان به زندگی بین خوش بینی افراطی و بدبینی، تعادل برقرار کنید به نتایج مثبتی خواهید رسید.

بهمن

شما فرد ایده آل گرایی هستید و برای آینده خود اهداف بلندی در سر دارید. حتی دیدن اینکه دیگران فرصت های خود را از دست می دهند برای شما ناراحت نماینده است. علاقه به کنترل دیگران و نگرانی در خصوص مسائل و ناآگاهی های آنان را کنار بگذارید و اجازه دهید هر کس جهت خود را برود. امروز برنامه کاریتان فشرده و اوضاع کارتان قدری به هم ریخته است، پس بهتر است انرژی خود را صرف حل و فصل مسائل کاری کنید تا اینکه به دنبال ماجراجویی و خیالپردازی باشید.

اسفند

پرداختن به رویاها در کنار انجام وظایف سخت است اما غیرممکن نیست. شما با مدیریت زمان می توانید هم برنامه ای برای رسیدن به رویاهایتان داشته باشید و هم انتظاراتی که از شما می رود را برآورده کنید. انرژی خود را صرف شرح خودتان به دیگران نکنید، به هر حال دیگران نمی توانند انگیزه ها و اهداف شما را به خوبی درک نمایند. در خصوص روابط عاطفی نیز بهتر است به جای نادیده دریافت احساسات خود، با خودتان صادق باشید و اگر در قلبتان حسی وجود دارد، آن را انکار نکنید.

منبع: setare.com
انتشار: 27 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1400 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1681

به "فال روزانه آدینه 25 آبان 1397" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه آدینه 25 آبان 1397"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید