اخبار اقتصادی

سامویی، جزیره کهن تایلندی (بخش اول)

آشنایی با جزیره ساموییتایلند سرزمینی گرم و زیبا در قاره آسیاست که جاذبه های بسیار متنوعی برای گردشگران سراسر دنیا دارد. در این مطلب می خواهیم یکی از جزایر بزرگ این کشور را که برای خود اسم و رسمی دارد و جزء معروف ترین مقاصد توریستی دنیا شناخته شده است...

29 شهریور 1398

راهنمای سفر به تایلند

تایلند را می توان جزو سه مقصد گردشگری محبوب ایرانی ها دانست که انتخابی بی دلیل هم نیست. سواحل پر تعداد، آب های شفاف، جزایر زیبا با طبیعتی بکر و فرهنگ خاص که نمود آن در معابد بودایی مشهود است از این کشور مقصدی عالی برای سفر ساخته اند. در ادامه با خبرنگاران...

29 شهریور 1398

اعتصاب کارکنان شهرداری های یونان برای دومین روز نیز ادامه یافت

خبرنگاران: اعتصاب کارکنان و کارگران شهرداری های یونان در اعتراض به سیاست های ریاضت مالی و کاهش تعداد کارمندان دولت که از روز گذشته آغاز شده است امروز نیز ادامه یافت.

28 شهریور 1398

هشدار چین در مورد اقدامات تحریک آمیز سیاست مداران انگلیسی

سفارت چین در لندن ضمن محکوم کردن مداخلات انگلیس در هنگ کنگ و تحریم یک شرکت تکنولوژی چینی، هشدار داد اگر ناو هواپیمابر انگلیسی وارد دریای جنوبی چین گردد با پاسخ نظامی روبرو می گردد.

27 شهریور 1398

راهنمای گردشگری تور مالزی

مالزی در چهارراه جنوب شرق آسیا قرار گرفته است و از اغلب نقاط دنیا، به وسیله هوا، زمین و دریا به آسانی می توان به آن راه یافت. بیش از 45 خط پرواز هوایی مالزی را به نقاط مختلف دنیا پیوند می دهد. خطوط هواپیمایی مالزی نیز دارای یک شبکه دنیای است که آن را به شش...

27 شهریور 1398

ضبط اموال دولتی ایران توسط کانادا مصداق شاخص تروریسم مالی است

به گزارش خبرنگاران، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در توئیتی در واکنش به ضبط اموال دولتی ایران توسط کانادا، نوشت: تروریسم مالی شیوه ای است که دولت های غربی با سوءاستفاده از ابزارهای قانونی، منافع و منابع مالی دیگر ملت ها را توقیف و یا مصادره می...

25 شهریور 1398

راهنمای سفر به آتن ، پایتخت باستانی یونان

کشور یونان عموما به عنوان یک مقصد گردشگری تابستانی شناخته می گردد و انبوه گردشگران از سرتاسر دنیا به این کشور سفر می نمایند تا به جزایر جادویی دریای اژه و دریای یونان بروند. البته نمی توان آن ها را بخاطر این علاقه و تمایل شدید سرزنش کرد. سواحل ماسه طلایی...

25 شهریور 1398

سفر به کشورهای اروپایی و آمریکایی چقدر خرج برمی دارد؟

همان طور که می دانید، تورهای مسافرتی داخلی و خارجی رتبه و قیمت های متفاوتی دارند که این تفاوت شامل اعتبار ایرلاین، کلاس پروازی، نوع هتل و نوع خدماتی می گردد که تور در طول سفر به شما ارائه می دهد.

24 شهریور 1398

رسانه هنگ کنگی: چین کارمند کنسولگری انگلیس را بازداشت کرد

طبق گزارش یک رسانه هنگ کنگی، یک کارمند کنسولگری این کشور در هنک کنگ، در سفری به شنزن چین بازداشت شده است.

21 شهریور 1398

بازار پررونق توریسم درمانی ایرانی ها در مالزی

راهنمای گردشگری درمانی، ویژه 2014 در آخرین گزارش خود گفت که در سال 2012 بیش از 1000 گردشگر ایرانی برای دریافت خدمات درمانی به مالزی سفر کردند.

19 شهریور 1398

روابط ایران و بلغارستان در حوزه گردشگری تقویت گردد

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: روابط خوب و سازنده ای بین ایران و بلغارستان وجود دارد و باید در حوزه گردشگری نیز تعامل دو کشور تقویت گردد.

19 شهریور 1398

تمایل چین برای حل جنگ تجاری با آمریکا به وسیله مصاحبه

معاون نخست وزیر چین گفت که چین تمایل دارد درگیری تجاری با آمریکا را به وسیله مذاکرات آرام حل نماید.

19 شهریور 1398

احیای محور گردشگری گناباد به فردوس موجب رونق مالی منطقه می گردد

فرماندار گناباد گفت: احیای محور گردشگری گناباد به فردوس موجب رونق مالی منطقه می گردد و باید از همه ظرفیت های موجود برای توسعه کمی و کیفی و نقش آفرینی آن در صنعت گردشگری بهره گرفت.

18 شهریور 1398

پوکت در پی جذب گردشگران با کیفیت

پوکت تاکنون در صنعت گردشگری و جذب گردشگران مختلف، عملکرد خوبی داشته است؛ اما اکنون این مقصد گردشگری مهم در آسیای شرقی توجه ویژه خود را معطوف گردشگران با کیفیتی نموده است که به رونق بیشتر چرخه اقتصادی پوکت یاری می نمایند.

15 شهریور 1398

شبکه الجدید از وخامت حال پادشاه عمان اطلاع داد

خبرنگاران: تلویزیون الجدید لبنان گفت پادشاه عمان از بیماری سرطان رنج می برد و برای مداوا به آلمان اعزام شده است.

15 شهریور 1398

جنگ احزاب در مجلس یونان همزمان با افزایش تنش ها

خبرنگاران : همزمان با طرح ریاضت مالی سنگین در یونان، با ورود بعضی از نمایندگان جدید به مجلس تنش ها رو به افزایش است.

14 شهریور 1398

معروف ترین جاذبه های گردشگری بخارست؛ رومانی

جاذبه های گردشگری بخارستشهر زیبای بخارست، پایتخت و بزرگ ترین شهر کشور رومانی و همین طور مرکز فرهنگی، صنعتی و مالی-تجاری این کشور است. جاذبه های تاریخی، طبیعی و فرهنگی فراوانی در بخارست وجود دارند که سفر به این کشور را به تجربه ای به یاد ماندنی و لذت بخش...

13 شهریور 1398

صادرات گاز ایران به عمان روی میز کمیسیون انرژی، چیت چیان به مجلس می رود

خبرنگاران: بکشنبه هفته آینده اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با حضور مسئولان وزارت نفت در جلسه این کمیسیون به آنالیز توافقنامه گازی ایران و عمان می پردازند.

10 شهریور 1398

خراسان: ایتالیا و تقدم پوپولیسم بر دموکراسی

خبرنگاران : علیرضا رضاخواه درسرمقاله روزنامه خراسان به موضوع ایتالیا و تقدم پوپولیسم بر دموکراسیپرداخت.

9 شهریور 1398

تشدید بن بست سیاسی در ایتالیا

خبرنگاران : با مخالفت ائتلاف چپ میانه ایتالیا برای تشکیل دولت جدید این کشور با ائتلاف راست میانه، بن بست سیاسی در ایتالیا تشدید شده است.

8 شهریور 1398
تعداد: (101)