اخبار اقتصادی

مقام ارشد ایرانی: تا تحریم ها لغو نشوند غنی سازی 20 درصدی اورانیم متوقف نمی شود

یک مقام ارشد ایرانی به شبکه پرس تی وی گفت: ایران قبل از لغو کامل تحریم های آمریکا، غنی سازی 20 درصدی اورانیم را متوقف نمی کند.

26 فروردین 1400

دستمزدها در کشورهای عربی خلیج فارس چقدر است؟

پزشکان بالاترین درآمد را بین گروه های مختلف در کشورهای عربی حوزه خلیج فارس دارند.

22 فروردین 1400

مشارکت مردمی مانعی برای از هم پاشیدگی پیوند اجتماعی است

خبرنگاران/کردستان مدیر اشتغال و تجاری سازی جهاددانشگاهی کردستان گفت: مشارکت مردمی در تعاون به منزلە یک نهاد اجتماعی می تواند مانع از هم پاشیدگی پیوندهای اجتماعی میان انسان ها گردد.

19 فروردین 1400

پاسخ کاظم غریب آبادی به ادعای یک نماینده مجلس

تهران (پانا) - نماینده ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره تفاهم اخیر ایران برای مهلت سه ماهه به آژانس در راستای دسترسی های ضروری توضیح داد.

17 فروردین 1400

بیانیه اتحادیه اروپا درباره توقف اجرای پروتکل الحاقی خبرنگاران

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به مناسبت تصمیم ایران در توقف اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی واکنش نشان داد.

16 فروردین 1400

پاسخ محسن رضایی به روحانی

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به سخنان امروز حسن روحانی مبنی بر اینکه کشور به خوبی اداره شده است و واقعیت ها را تحریف نکنید، واکنش نشان داد و گفت: اگر الان که در سرانجام راه دولت هستیم، عملکرد آن را ارزیابی نکنیم پس چه زمانی باید این کار را بکنیم؟

14 فروردین 1400

کرونا در اروپا، از پیش بینی ورشکستگی شرکت ها در آلمان تا اعتراضات ضد محدودیت ها در سراسر قاره سبز

جدیدترین اخبار اروپا حاکی از آن است که دولت آلمان ورشکستگی تعداد زیادی از شرکت ها به دلیل بحران کرونا را در سال 2021 پیش بینی نموده و روز گذشته هم در بسیاری از کشورهای اروپایی اعتراضات ضد محدودیت ها برگزار گردید.

11 فروردین 1400

مردم برزیل در صف غذا

خبرگزاری خبرنگاران- ساکنان ریو دو ژانیرو برای دریافت غذا از بانک های غذا صف کشیدند.

8 فروردین 1400

ظریف خطاب به طرف های اروپایی: اگر از اقدامات هسته ای ایران می ترسید، علت را رفع کنید

وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به اینکه اقدامات هسته ای ایران صرفاً واکنشی به بدعهدی طرف های اروپایی برجام بوده است، تأکید کرد که اگر اروپایی ها از پیامدهای اقدامات ایران نگران و هراسان هستند باید علت این اقدامات را رفع نمایند.

3 فروردین 1400

افزایش 111 درصدی قیمت ملک در تهران در پاییز

متوسط قیمت فروش هر مترمربع زیربنای مسکونی معامله شده به وسیله بنگاه های معاملات ملکی در شهر تهران نسبت به فصل قبل 19.1 درصد و نسبت به فصل مشابه سال قبل 111.4 درصد، افزایش داشته است.

1 فروردین 1400

ذوق زدگی وزیر گردشگری ونزوئلا از دیدن کرمان و اصفهان

ایران و ونزوئلا که با یکدیگر لغو ویزا شده اند، قصد دارند بخت خود را در جهانگردی نیز بیازمایند، در نتیجه پس از مذاکرات مجازی مقامات جهانگردی دو کشور در مهرماه 99، دولت ونزوئلا هیأت جهانگردی خود را به ایران فرستاد که به دنبال آن، تفاهم نامه ای که تا سال...

29 اسفند 1399

پوروهاب: امکان انتشار اشعار دلی در حوزه انقلاب را فراهم کنیم

به گزارش خبرنگاران ، بعد از گذشت چهل و دو سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، شاهد انتشار کتاب های بسیاری در این حوزه برای عموم مخاطبان ازجمله بچه ها و نوجوانان هستیم. البته این تالیفات چه در حوزه شعر، چه در حوزه داستان، چه در حوزه تاریخ نگاری و چه در حوزه...

27 اسفند 1399

خبرنگاران قطع برق برای مدیریت مصرف انرژی با اطلاع رسانی قبلی باشد

زنجان - خبرنگاران - استاندار زنجان گفت: در مدیریت مصرف انرژی باید به گونه ای عمل گردد تا ذهنیت منفی در شهروندان ایجاد نگردد از این رو قطعی های احتمالی برق با اطلاع رسانی قبلی باشد.

24 اسفند 1399

بیماران SMA خواهان واردات داروی ریسدیپلام به کشور

خبرگزاری خبرنگاران- از روز شنبه بیماران SMA برای ورود دارو به کشور، هر روز روبروی ساختمان وزارت بهداشت تا حصول نتیجه مناسب تجمع می نمایند.

23 اسفند 1399

رشد 43 درصدی پوشش های صادرات در 10 ماهه سال جاری

تهران (پانا)- صندوق ضمانت صادرات ایران گفت در 10 ماهه سال جاری معادل 3.06 میلیارد دلار پوشش های صادراتی ارایه شده که در مقایسه با مدت مشابه یکساله گذشته که 2.645 میلیارد دلار بوده است، رشد 43 درصدی را نشان می دهد.

20 اسفند 1399

عربستان، مستند جاسوسی های جدید حکومت سعودی از مخالفان و منتقدان

فعالان و مخالفان سعودی قصد دارند تا با پخش یک مستند، جاسوسی های رژیم آل سعود را از توییتر فاش کنند.

16 اسفند 1399

رنگ آمیزی خانه های قدیمی : 6 مرحله تا دریافت نتیجه عالی

خانه های قدیمی نوعی جذابیت یا به اصطلاح دنجی دارند که منازل جدید فاقد آن هستند. به علاوه، آن ها سرشار از جزئیات و خاطراتی هستند که در طول سال ها توسط نسل های مختلف به وجود آمده اند. حتی اگر در خانه ای قدیمی هیچ گونه وسیله ای نباشد، می توان اشک ها و لبخندهای...

15 اسفند 1399

مسابقه برای واردات و فراوری واکسن کرونا

در روزهای اخیر بحث های پیرامون ورود واکسن کرونا به کشور و فراوری آن در داخل به شدت بالا گرفته است. همزمان با تائید واکسن روسی کرونا توسط وزارت بهداشت، محمد باقر قالیباف رییس مجلس خواهان ورود سریع واکسن چینی کرونا به کشور شد.

14 اسفند 1399

دولت و مجلس به صادرات و واردات به عنوان یک تعهد بین المللی نگاه نمایند

خبرنگاران/اصفهان عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان گفت: دولت و مجلس به مقوله صادرات و واردات به عنوان یک تعهد بین المللی و ملی نگاه نمایند نه به عنوان تعهد یک بنگاه مالی تا اگر آن بنگاه خلف وعده کرد به معنای تخلف یک کشور باشد....

12 اسفند 1399

انگلیس به فکر پیوستن به پیمان تجارت آزاد آسیا-پاسیفیک

همزمان با اینکه انتظار می رود وزیر تجارت بین المللی انگلیس فردا (دوشنبه) درخواستی را برای عضویت در پیمان تجارت آزاد آسیا-پاسیفیک ارائه دهد، انگلیس احتمالا به زودی به دوازدهمین عضو از این بلوک تبدیل می گردد.

12 اسفند 1399
تعداد: (479)