معرفی شگفت انگیزترین سواحل اسپانیا

به گزارش تعطیلات رو، قبل از خواندن این مطلب برای تعطیلات تابستانی برنامه ریزی نکنید! در پی مقصدی خاص برای گذراندن تعطیلات خود در تابستان هستید؟ نظرتان راجع به اسپانیا چیست؟ شاید در نگاه اول مقصدی تکراری به نظر آید، اما وقتی پای سواحل اسپانیا در میان باشد همه چیز متفاوت خواهد بود. سواحل اسپانیا با منظره ها بی نظیر و جاذبه های خاص خود سفری رؤیایی و متفاوت را برای شما به ارمغان خواهند آورد.

معرفی شگفت انگیزترین سواحل اسپانیا

اسپانیا یکی از پرهوادارترین کشورهای اروپایی برای گذراندن تعطیلات است. این کشور را می توان مقصد محبوب دنیاگردان از سراسر دنیا دانست. اما چرا دنیاگردان تا این مقدار عاشق اسپانیا هستند؟ فرهنگ و جاذبه های دنیاگردی اسپانیا؟ برگزاری فستیوال های هیجان انگیز؟ غذاهای لذیذ اسپانیایی با طعمی متفاوت و یا مراکز خرید اسپانیا با برندهای دنیای؟ شاید غیر قبل باور باشد اما شما چه هوادار معماری باشید چه دنبال نماینده مد، می تواند مقصدی ایده آل برای سفر باشد. این کشور خارق العاده با داشتن سواحل متنوع، توجه هواداران دریا و طبیعت را نیز به خود جلب نموده است. سواحل اسپانیا با امکانات فراوان برترین مکان برای علاقه مندان به ورزش های آبی می باشند. با ما همراه باشید تا با این سواحل رؤیایی و زیبا آشنا شوید.

سواحل اسپانیا جز محبوب ترین مقاصد دنیاگردی در دنیا هستند

سواحل تماشای اسپانیا

بیش از نیمی از سواحل دنیا که معروفیت دنیای دارند در خاک اسپانیا قرار گرفته اند. ایبیزا، قناری، تنریف، مالاگا و مایورکا همه و همه جز مقاصدی هستمذ که لوکس پسندان از اقصی نقاط دنیا را برای گذراندن تعطیلات به سوی خود می کشانند. در ادامه با سواحل معروف اسپانیا آشنا می شویم:

سواحل مالاگا اسپانیا

برترین سواحل مالاگا با شن های نرم، خط ساحلی طولانی و نخل های بلند معین می شوند. این سواحل در امتداد کوستا دل سول (به معنای واقعی کلمه ساحل خورشید) واقع شده و چترهای رنگارنگ و صندلی های آفتابی را برای گرفتن حمام آفتاب با دنیاگردان ارائه می دهند.

هر یک از سواحل مالاگا مجذوب نمایندهیت های خاص خود را دارد، از ساحل های آرامی که مکانی مناسب برای تفریحات خانوادگی و ماهیگیری هستند گرفته تا سواحل پر جنب و جوش با تفریحات آبی همه وهمه از جاذبه های سواحل اسپانیا در مالاگا هستند و هزاران دنیاگرد را به سوی خود می کشانند.

ساحل سن سباستین اسپانیا

سن سباستین شهری است زیبا به شکل هلال ماه با خط ساحلی خیره نماینده که از شهرهای لوکس و ساحلی اسپانیا به شمار می رود. این شهر آب و هوایی فوق العاده و سواحلی شگفت انگیز برای گذراندن یک تعطیلات رؤیایی دارد.

آب های فیروزه ای به همراه شن های سفید رنگ ساحل لاکونچا مکانی امن و سرشار از آرامش را برای قدم زدن، شنا و گرفتن حمام آفتاب در اختیار دنیاگردان قرار می دهد. ساحل لاکونچا دارای خط ساحلی طولانی است که تا کیلومترها ادامه پیدا می نماید. این خط ساحلی که از جاذبه های فوق العاده زیبای شهر سباستین است در امتداد خود کافه ها و رستوران های زیادی دارد که هر کدام با نوشیدنی های مجذوب نماینده و غذاهای متنوع در محیطی شاد آماده پذیرایی از دنیاگردانی هستند که بعد از یک شنا و یا پیاده روی عالی می خواهند باقی وقت خود را به استراحت در کنار ساحل بپردازند.

ساحل لاکونچا - سن سباستین اسپانیا

ساحل اوندارتا اسپانیا

از دیگر سواحل اسپانیا که به علت داشتن محیطی شلوغ و پر از جنب وجوش و در عین حال شاد در بین دنیاگردان اروپا هواداران زیادی دارد می توان به ساحل اوندارتا اشاره نمود. کابین های کلاسیک بسیار شیک و صندلی های آفتاب گیر با چشم انداز ای چشم نواز از درخت و دریا، اوندارتا را در فصل تابستان با موجی از دنیاگردان روبرو نموده است. در ماه های جون، جولای و آگست حضور دنیاگردان به اوج خود رسیده تا جایی که تعداد آن ها بیشتر از ساکنان شهر سن سباستین دیده می گردد.

اوندارتا در میان ورزشکاران نیز هواداران خود را دارد چرا که سواحل نرم و شنی آن برترین مکان برای برگزاری مسابقات والیبال ساحلی محسوب می شوند بعلاوه موج های آرام دریا، موج سواران را برای موج سواری به سمت این ساحل زیبا می کشاند.

ساحل اوندارتا - سن سباستین اسپانیا

سواحل مینورکا اسپانیا

منورکا یا مینورکا از جزایر بالئاری اسپانیا در دریای مدیترانه است. این ساحل به لطف طبیعت ذاتی خود نسبت به همسایگانش از جمله ایبیزا فضایی آرام تر دارد. خط ساحلی بی خاتمه مینورکا کاملا ماسه ای بوده و تا مایل ها ادامه دارد. بخشی از ساحل صخره ای و فیروزه ای مینورکا به نام کالاس معروف است. درختان کاج که در حاشیه ساحل قرار دارند، عمارت های گرجی و کلیسایی با ریشه های قرن سیزدهمی از دیگر جاذبه های سواحل اسپانیا در مینورکا هستند.

ساحل ایسلا د سانتا کلا اسپانیا

علاوه بر وجود زیباترین سواحل اسپانیا در شهر سن سباستین، جزیره کوچک اما استثنایی بنام ایسلا د سانتا کلارا در این شهر خودنمایی می نماید. این جزیره برخلاف سایر سواحل سن سباستین بسیار آرام بوده و در آن از شلوغی و هیاهو خبری نیست. دنیاگردان می توانند در کافه های آرامش بخش جزیره ایسلا د سانتا نشسته و رؤیایی ترین لحظات خود را سپری نمایند.

جزیره سانتا کارا یک استخر طبیعی دارد که در دنج ترین جای جزیره قرار گرفته و امکان شنا را در مکانی امن فراهم نموده است. از دیگر شگفتی های سانتا کلارا می توان به فانوس دریایی آن اشاره نمود. این فانوس دریایی چشم انداز ای بی نهایت شگفت انگیز از جزیره را پیش روی دنیاگردان قرار می دهد.

جزیره ایلا د سانتا کلارا - سن سباستین اسپانیا

ساحل جزایر ایبیزا اسپانیا

جزیره ای با بیش از 40 ساحل حیرت انگیز، سواحل شنی طلایی، آب های سبز، ورزش های آبی متنوع و شب های زنده همراه با تفریحات پر از هیجان، بی علت نیست که ایبیزا، از زیباترین، پرهوادارترین و معروف ترین سواحل اسپانیا شناخته شده است.

ایبیزا از جزایر سواحل جنوب شرقی کشور اسپانیا است که علاوه بر داشتن سواحل زیبا به علت شب های زنده و پر از تکاپوی اش بسیار معروف می باشد. همه چیز برای گذراندن یک تعطیلات عالی در این جزیره استثنایی آماده است. چه در پی داشتن یک ماه عسل رؤیایی باشید و چه بخواهید با دوستانتان یک سفر پر از شور و هیجان را تجربه کنید در هر صورت ایبیزا برترین گزینه است.

از پر دنیاگردترین سواحل اسپانیا در ایبیزا می توان ساحل بنیراس را نام برد. ساحل بنیراس آب هایی جادویی به رنگ آبی و سبز، شن های سفید و منظره ها سرسبز دارد. شما در این ساحل می توانید شنا کنید، انواع ورزش های آبی مانند پاراسیلینگ و جت اسکی را انجام دهید، ماهیگیری کنید و در نهایت در حالی یک نوشیدنی بسیار خوش طعم میل می کنید از تماشا غروب زیبای آفتاب به همراه پایکوبی نور و دریا لذت ببرید.

شهر ساحلی ایبیزا - اسپانیا

جزیره فورمنترا اسپانیا

ایبیزا علاوه بر سواحل خارق العاده چندین جزیره کوچک نیز دارد که از زیباترین آنها جزیره فورمنترا را می توان نام برد. سواحل فرمونترا جز بکرترین و آرام ترین سواحل اسپانیا هستند، دنیاگردانی که شنا کردن در سواحل آرام را به مکان های شلوغ ترجیح می دهند می توانند با قایق های تفریحی که از ایبیزا به سمت فرمونترا می روند همراه شده و بی نظیرترین لحظات سفرشان را در ایبیزا سپری می نمایند.

شگفتی های ایبیزا به دنیای آب و سواحل رنگارنگ محدود نمی گردد، کافه و رستوران های شیک از دیگر مجذوب نمایندهیت های این جزیره محبوب هستند. بسیاری از این رستوران ها را در بندر ایبیزا می توان دید. این بندر محل رفت وآمد کشتی های کروز مجلل نیز می باشد. بسیاری از دنیاگردان برای قدم زدن و مشاهده این کشتی های بزرگ و زیبا به بندر ایبیزا رفته و سپس باقی زمان خود را رستوران یا کافه سپری می نمایند.

بندر شهر ساحلی ایبیزا

ساحل جزایر قناری اسپانیا

نام جزایر قناری برای بیشتر افراد آشناست تا جایی که حتی به ضرب المثلی معروف در میان بسیاری از افراد نیز تبدیل شده است. اما به راستی چه چیز جزایر قناری را تا این حد معروف و محبوب نموده است؟

جزایر قناری از منطقه ها خود مختار اسپانیا به شمار می رود. نام گذاری جزیره داستانی شنیدنی دارد. شاید برایتان جالب باشد که کاناری به معنای سگ بزرگ و وحشی بوده است. این نام از طریق رومیان باستان به علت وجود سگ های وحشی زیادی که در منطقه وجود داشتند روی آن گذاشته شد. اما بعدها و با از بین رفتن سگ ها، پرنده بومی جزیره، قناری نام گرفت و رفته رفته جزایر قناری به یکی از زیباترین و رؤیایی ترین منطقه ها روی زمین تبدیل شد.

جزایر قناری یکی از خوش آب و هواترین منطقه ها دنیا است و از مجموع 7 مجمع الجزیره به نام های تنریف، ال هیرو، لاپالما، لانزاروته، گرند کانارایا، لاکومرا و فوئرته ونتارا تشکیل شده است. تمام 7 جزیره با داشتن منظره ها زیبا و باشکوه از برترین سواحل اسپانیا به شمار می روند.

جزیره زیبای قناری

جزایر تنریف اسپانیا

تنریف که در تمام طول سال دارای آب و هوایی عالی و معتدل می باشد از معروف ترین و بزرگ ترین سواحل جزایر قناری است. زیبایی های بی حدوحصر و ستودنی تنریف باعث شده تا هرساله بیش از نیم میلیون دنیاگرد از آن بازدید نمایند. جزیره تنریف دارای سواحل شنی و بعلاوه منظره ها طبیعی چشم نواز است. قرار گرفتن سواحل در امتداد اقیانوس آرام و وجود کوه آتشفشانی به نام بلو در کنار آن، تصویری کارت پستالی پدید آورده است.

تمامی خدمات رفاهی و تفریحات متنوع ورزشی برای استفاده دنیاگردان در ساحل وجود دارد. بعلاوه وجود هتلها، رستوران ها و مراکز خرید لوکس به مجذوب نمایندهیت های ساحل افزوده است.

ساحل لاس کانتراس از دیگر سواحل بهشتی در جزایر قناری است. شن های سفید به همراه آبی زلال و آفتاب ملایم، اولین صحنه ای است که بعد از قدم گذاشتن در ساحل لاس کانتراس با آن روبرو خواهید شد. شما می توانید انواع تفریحات آبی را در این ساحل تجربه نموده و یا بر روی کوسن های لاکچری کنار ساحل نشسته و همراه با گوش دادن به صدای دریا از آرامش محض آن لذت ببرید.

جزیره تنریف - اسپانیا

ساحل کاستابراوا اسپانیا

کاستابراوا از منطقه ها شمالی اسپانیا است که به علت صدف های خاص و زیبایش در میان سواحل اسپانیا معروف شده است. این ساحل خارق العاده دریایی آرام با آب گرم دارد و بیشتر دنیاگردان علت خاصیت آب درمانی به کاستابراوا سفر می نمایند. کاستابراوا بر خلاف سایر سواحل اسپانیا مکانی تقریباً خلوت و به دور از هیاهو می باشد. به همین علت توانسته جاذبه های طبیعی خود حفظ کند. دنیاگردانی که به این منطقه سفر می نمایند می توانند از تفریحات آبی مانند موج سواری، قایق رانی و ورزش های ساحلی لذت ببرند. بعلاوه با گردش در غارهای کاستابراوا کشف جاذبه های نو را تجربه نمایند.

یکی از هیجان انگیزترین بخش سفر به کاستابراوا قدم زدن و گشت وگذار در دهکده های اطراف این منطقه است. از زیباترین و خیره نماینده ترین آنها دهکده سراسر سفید کاداکس را می توان نام برد. این دهکده زیبا، ساحلی جادویی با آب های زلال و روشن دارد. تمام خانه های آن رنگامیزی سفید دارند و در رستوران هایش غذاهای محلی لذیذ و خوش طعم سرو می گردد. بعلاوه دنیاگردان می توانند در خیابان های قدیمی دهکده قدم زده و سوغاتی های مجذوب نماینده خریداری نمایند.

دهکده پالز، دهکده بلانس، شهر کوچک رسس و منطقه ساحلی تسسا د مار از دیگر جاذبه های کاستابراوا هستند. در منطقه تاریخی کاستابراوا هتل ها و اقامتگاه های فراوانی وجود دارند که از ویژگی های قابل توجه این هتل ها می توان قیمت پایین آن ها نسبت به سایر منطقه ها ساحلی در اسپانیا اشاره نمود.

شهر ساحلی کاستابراوا - اسپانیا

سواحل مایورکا اسپانیا

مایورکا جزیره ای در اسپانیا است که آثاری ارزشمند از قرون وسطی، دوره حکومت اعراب و سلطنت رومیان را در دل خود دارد. وجود این آثار تاریخی در کنار سواحل مجذوب نماینده و رؤیایی، نام مایورکا را در کنار جزیره های ارزشمند اسپانیا قرار داده است. استقبال دنیاگردان از سواحل حیرت انگیز مایورکا باعث ساخته شدن پلاژها، کافه ها، رستوران ها و هتل های زیادی در این منطقه شده است. بعلاوه سرمایه داران و هنرمندان سرشناس ا ز سراسر دنیا مایورکا را برای گذراندن تعطیلات خود انتخاب می نمایند. ساحل خوش چشم انداز مایورکا دریایی آرام با آب های شفاف و کریستالی دارد. بعلاوه درختان زیتون و نارنج همراه با گیاهانی که در ساحل وجود دارند تصویر زیبا همچون آنچه که در فیلم های شاه پریان دیده اید را به وجود آورده اند.

والد موسا، ماگالوف، دیا، کالامیور، پالما د مایورکا و سولر ا دهکده های ساحلی اطراف مایورکا هستند که هر کدام شگفتی های خاص خود را دارند و با قدم زدن در آن ها می توان وارد دنیای زیبای اسپانیایی ها شد و آداب ورسوم ارزشمندشان را از نزدیک دید.

منطقه ساحلی مایورکا - اسپانیا

سواحل کادیز اسپانیا

از خلیج های پنهان گرفته تا سواحل زیبای داخل شهر کادیز را از دیگر سواحل اسپانیا متمایز می نماید. این ساحل به علت داشتن ماسه های طلایی و آب های فیروزه ای درخشان ساحل نور لقب گرفته است. کانوس د مسا، لا کالتا، پلایا بوبونیا و پلایا زاهارا از زیبترین و معروفترین سواحل کادیز یا کادیس اسپانیا هستند.

برترین زمان سفر به ساحل اسپانیا

اسپانیا به علت موقعیت مکانی خود آب و هوای گرمتری نسبت به سایر کشورهای اروپایی دارد. همین مسئله باعث شده تا بیشتر سواحل اسپانیا حتی در فصل های سرد سال نیز آفتابی بوده و می توانند مقصدی گرم حتی در نیبمه دوم سال باشند. در مجموع اگر می خواهید از تمامی تفریحات لب ساحل اسپانیا بهره ببرید فصل های تابستان، بهار و پاییز را برای سفر به این منطقه ها انتخاب کنید. در این زمان ها می توانید سفری لوکس و بی دغدغه را به اسپانیا تجربه کنید.

هزینه سفر به ساحل های اسپانیا

تمامی سواحل اسپانیا زیبا بوده و ویژگی های منحصربه فرد خود را دارند اما در این میان سواحل ایبیزا و مالاگا بیشتری هوادار را در میان دنیاگردان دارند. تورهای سواحل مالاگا معمولا به صورت ترکیبی و با و برگزار می شوند. هزینه تور اسپانیا با اقامت 11 روزه در شهرهای مادرید، بارسلونا و سواحل مالاگا حدود 2600 یورو + 59,500,000 تومان می گردد. به این مبلغ هزینه خورد و خوراک نیز اضافه می گردد. هزینه یک وعده غذا در یک رستوران مقرون به صرفه قیمت در سواحل اسپانیا 9 یورو، در یک رستوان میانه 30 یورو و هزینه یک وعدع مک دونالد معمولا 7 یورو است.

نحوه سفر به سواحل اسپانیا

برای سفر به سواحل اسپانیا می توانید تورهای اسپانیا آژانس خبرنگاران را آنالیز کنید. همکاران ما تورهای متنوعی را برای اسپانیا برنامه ریزی نموده اند. بلیط رفت و برگشت هواپیما، اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، خدمات ویزای شینگن، قطار بین شهری و پروازهای داخلی از خدمات تورهای ما در مسیر اسپانیا هستند. بعلاوه در صورت درخواست مسافر تور به هر یک از مقاصد اسپانیا از جمله سواحل این کشور برگزار می گردد.

سوالات متداول

آیا سواحل شهر بارسلونا اسپانیا برای شنا مناسب هستند؟

چه به ورزش های آبی هیجان انگیز علاقه داشته باشید، چه در پی شنا در مکانی آرام باشید سواحل شهر بارسلون آماده شاند تا از شما پذیرایی نمایند.

زیباترین سواحل اسپانیا کدام ها هستند؟

کالا ماکارلتا در منورکا، پورتیناتکس در ایبیزا، کاستا براوا در کالا آگولا و ساحل میجانتا منورکا در جزیره منورکا از زیباترین سواحل اسپانیایی هستند.

برای مشاهده قیمت و خرید تور اسپانیا از خبرنگاران کلیک کنید.

خرید تور اسپانیامنبع: ستاره ونک
انتشار: 29 مرداد 1402 بروزرسانی: 29 مرداد 1402 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 2347

به "معرفی شگفت انگیزترین سواحل اسپانیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی شگفت انگیزترین سواحل اسپانیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید