کلاس مربیگری دوومیدانی نابینایان و کم بینایان در همدان برگزار گردید

به گزارش تعطیلات رو، سهمیه سهیلی در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به برگزاری کلاس مربیگری دوومیدانی در همدان گفت: برای نخستین بار در کشور یک دوره کلاس مربیگری درجه 3 دوومیدانی نابینایان و کم بینایان در همدان برگزار گردید.

کلاس مربیگری دوومیدانی نابینایان و کم بینایان در همدان برگزار گردید

وی اضافه کرد: در این دوره از کلاس ها نفراتی از استان های هرمزگان، شیراز، تهران، لرستان و قزوین در هر دو بخش آقایان و بانوان حضور پیدانموده بودند.

رئیس هیئت نابینایان و کم بینایان استان همدان با اشاره به فعالیت شهرستان های استان همدان گفت: در حال حاضر شهرستان های ملایر، بهار و کبودرآهنگ از شهرستان های فعال هستند و به زودی شهرستان های نهاوند، فامنین و یا کبودرآهنگ نیز فعال می شودتا از پتانسیل شهرستان های استان نیز استفاده نموده باشیم.

سهیلی مطرح کرد: به دنبال آنیم تا با فراخوانی تمام کسانی که مشکل ضعف بینایی و کم بینایی دارند از سن 7 تا 30 سالگی به هیئت ما مراجعه نمایند و زیر نظر مربیان استعدادیاب ما در سالن ورزشی جذب شوند.

وی با اشاره به صندلی هیئت نابینایان و کم بینایان استان همدان بیان نمود: در سال 96 در ارزشیابی فدراسیون در بین هیئت های کشور در رتبه ششم و در ارزشیابی اداره کل ورزش و جوانان استان در رتبه چهارم قرار گرفتیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 دی 1397 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 68

به "کلاس مربیگری دوومیدانی نابینایان و کم بینایان در همدان برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلاس مربیگری دوومیدانی نابینایان و کم بینایان در همدان برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید