گلایه برخی اعضای هیئت اجرایی نسبت به لیست ارسالی به شورای المپیک آسیا، صدای ژن خوب هم درآمد

به گزارش تعطیلات رو، جلسه هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک با محوریت آنالیز لیست ارسالی برای کسب کرسی در شورای المپیک آسیا برگزار گردید.

گلایه برخی اعضای هیئت اجرایی نسبت به لیست ارسالی به شورای المپیک آسیا، صدای ژن خوب هم درآمد

به گزارش خبرنگار ورزشی تعطیلات رو ، نشست اعضای هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک امروز (شنبه) در محل این کمیته برگزار گردید. محور اصلی این جلسه، آنالیز لیست ارسالی برای کسب کرسی در شورای المپیک آسیا (OCA) بود.

در این جلسه برخی اعضای هیئت اجرایی نسبت به ارسال لیست بدون اینکه به آنها اطلاع داده و مشورت گرفته گردد، گلایه کردند. این اعضا معتقد بودند حداقل کاری که می شد صورت بگیرد در جریان قرار دریافت آنها بود.

هفته گذشته نیز برخی از کمیسیون های کمیته ملی المپیک نسبت به این موضوع انتقاد و گلایه نموده بودند. حتی در یکی از جلسات هفته گذشته حمیدرضا عارف پسر محمدرضا عارف (معروف به ژن خوب) که رئیس کمیسیون صلح و ورزش کمیته ملی المپیک و مشاور رضا صالحی امیری رئیس کمیته است، انتقادهایی را نسبت به اعلام لیست و نفرات معرفی شده، داشت.

با توجه به صحبت های اجرا شده، اعلام شد که هنوز فرصت برای تغییر لیست وجود دارد و به همین دلیل قرار است تصمیم نهایی در این باره در جلسه بعدی اتخاذ گردد. این احتمال وجود دارد که نام برخی از افراد در لیست ارسالی به شورای المپیک آسیا تغییر کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 148

به "گلایه برخی اعضای هیئت اجرایی نسبت به لیست ارسالی به شورای المپیک آسیا، صدای ژن خوب هم درآمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلایه برخی اعضای هیئت اجرایی نسبت به لیست ارسالی به شورای المپیک آسیا، صدای ژن خوب هم درآمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید