گل محمدی: روزهای خیلی سختی را پشت سر می گذاریم، باید نشان دهیم مشهد یکی از بهترین شهرهای دنیا است

به گزارش تعطیلات رو، سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو مشهد گفت: روزهای خیلی سختی را پشت سر می گذاریم و باید با تمرکز از این شرایط عبور کنیم.

گل محمدی: روزهای خیلی سختی را پشت سر می گذاریم، باید نشان دهیم مشهد یکی از بهترین شهرهای دنیا است

به گزارش خبرنگار خبرنگاران از مشهد مقدس، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از ملاقات تیم فوتبال شهر خودرو مقابل سپاهان اصفهان گفت: بعد از دو هفته شکست، روزهای خیلی سختی را پشت سر می گذاریم. برای هر تیمی امکان دارد این اتفاقات رخ دهد و مقطعی از فصل را با شکست روبرو شوند یا هفته هایی این روزها پشت هم باشد. مهم این است تمرکزمان را روی کار خودمان و مسائل فنی بگذاریم. با بازیکنان در این باره خیلی صحبت کردیم و باید از این مقطع به خوبی عبور کنیم.

وی اضافه نمود: کار دست خودمان است. باید تمرکز بیشتری داشته باشیم و کار خودمان را انجام دهیم. مسائل فنی و غیر فنی مسائلی را ایجاد نموده، اما به هر حال باید از این مقطع عبور کرد. با تیمی بازی داریم که مدعی قهرمانی است و بازیکنان بسیار خوبی دارد. در سپاهان مربی متبحری هم حضور دارد و بازی ما سخت است و می دانیم که آنها برای برد و سه امتیاز بازی می نمایند و هدف ما هم همین است که پیروز شویم. فقط برای برد بازی می کنیم و بیشتر از هر زمان دیگری به حضور طرفداران مان احتیاج داریم. امیدوارم آنها یاری مان نمایند. شاید شرایط آب و هوایی مسائلی را برای حضور طرفداران ایجاد کند، اما امیدوارم استادیوم پر از تماشاگر باشد.

گل محمدی در واکنش به اینکه به نظر می رسد برعکس بسیاری از شهرهای دیگر در حمایت از تیم های شهرشان در مشهد عزم و اراده جدی برای پیروزیت شهر خودرو وجود ندارد و شرایط حضور طرفداران در استادیوم تسهیل نمی گردد و استنباط او چیست، گفت: من همواره گفته ام و باز هم می گویم، اگر تیم می خواهد پیروز گردد، طرفداران، مسئولان شهر، مسئولان فوتبالی شهر و باشگاه با هم یکدل و متحد باشند. برنامه ریزی برای حضور طرفداران معین باشد و طرفدار چه به دلیل ساعت بازی یا قیمت بلیت نباید از حضور در استادیوم محروم گردد.

سرمربی شهرخودرو بیان کرد: در باشگاه ما می توان با تصمیم خوب حضور طرفداران را راحت تر کرد و آنها با اشتیاق بیشتری به استادیوم بیاید. من اگر جای مسئولان بودم، یک چیزی هم به مردم می دادم تا از تیم حمایت نمایند. این تیم پیروز و نماینده ایران در آسیاست و سال ها بود. در مشهد این اتفاق رخ نداده بود. این مسئله مهمی است که می توان به وسیله فوتبال تبلیغات خوبی کنیم و نشان دهیم مشهد چه شهری است و چه مردمی دارد. مشهد یکی از بهترین شهرهای آسیا و دنیا است و باید این را به همه دنیا نشان بدهیم. باید روی این مسئله فکر کرد. نمی دانم نظر مسئولان در این خصوص چه بوده است.

گل محمدی در واکنش به این موضوع که گویا صحبت های مطرح شده از سوی مسئولان و پیشکسوتان فوتبال مشهد موضوعی بوده که خداداد عزیزی مطرح نموده و گفته است شهر خودرو تیم شهر مشهد نیست، گفت: واقعاً تا چیزی ندیده یا نشنیده باشم، نمی توانم چیزی بگویم. این تیم که پیش از این مربیان بومی داشته است.

پس از صحبت های گل محمدی، جواد طاری بخش مدیر رسانه ای شهر خودرو توضیحاتی درباره صحبت های خداداد عزیزی و انتقادی که به غیر بومی بودن مالک باشگاه و سرمربی تیم شده است داد و به بعضی کارشکنی ها اشاره نمود و در ادامه گل محمدی گفت: یکسری مسائل وجود دارد و من هیچ وقت دوست ندارم درباره مسائل صحبت کنم. می خواهم عوامل بازدارنده را بگویم. همواره دیدم نسبت به فوتبال مثبت است و از این اتفاقات در فوتبال همواره رخ می دهد. شاید خیلی ها دوست ندارند این تیم نتیجه بگیرد که من اهمیتی نمی دهم و هیچ وقت هم درباره آنها و مسائل منفی صحبت نکردم. آنقدر خودمان کار داریم که وقت پاسخگویی به آنها و پرداختن به این مسائل را نداریم.

وی درباره اینکه بعضی بازیکنان در حد و اندازه خودشان نبودند و آیا این مسئله فنی بوده یا به مسائل دیگری ارتباط دارد، گفت: برای هر بازیکنی امکان دارد، در یک مقطع شرایط خوبی وجود نداشته باشد، دوران خوبی را چند هفته ای پشت سر نگذارد و این طبیعی است. در هر صورت بازیکنان باید تمرکز بیشتری روی تمرینات و مسائل فنی داشته باشند. همه بازیکنانی که در اختیار داریم، بازیکنان خوب و قابلی هستند و اطمینان کامل به مهارت و توانایی آنها داریم. بازیکنان خوبی داریم و امیدوارم تمرکز آنها به خصوص در بازی فردا که بازی مهم است، بالا باشد.

گل محمدی در مورد میزان رضایتش از عملکرد چوچو، گفت: چوچو، بازیکنی سرعتی، فنی و خوبی است. او این فصل می تواند به ما یاری بیشتری کند. نظر ما نسبت به نوع بازی و کیفیت او مثبت است. صد درصد این بازیکن هم با تمرینات بیشتر و تمرکز بالاتر می تواند توانایی هایش را بیشتر نشان بدهد. روی چوچو حساب باز نموده ایم و می دانیم عملکرد خوبی را از او خواهیم دید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 699

به "گل محمدی: روزهای خیلی سختی را پشت سر می گذاریم، باید نشان دهیم مشهد یکی از بهترین شهرهای دنیا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: روزهای خیلی سختی را پشت سر می گذاریم، باید نشان دهیم مشهد یکی از بهترین شهرهای دنیا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید