ارائه طرح ایرانی عربستانی ها برای بازی با تیم های قطری به AFC

به گزارش تعطیلات رو، فدراسیون فوتبال عربستان قصد ارائه درخواستی به کنفدراسیون فوتبال آسیا جهت رویارویی تیم های این کشور با قطری ها همانند بازی با تیم های ایرانی در زمین بی طرف را دارد.

ارائه طرح ایرانی عربستانی ها برای بازی با تیم های قطری به AFC

همراه ما باشید و با تور دوحه از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

به گزارش خبرنگاران، به نقل از سایت اسپورت عربستان، فدراسیون فوتبال عربستان پس از تصمیم این کشور در قطع روابط دیپلماتیک خود با قطر درخواست رسمی بازی با تیم های قطری در زمین بی طرف همانند رویارویی با تیم های ایرانی به کنفدراسیون فوتبال آسیا را ارائه می نماید.

عربستانی ها که پیش از این پیروز شدند کنفدراسیون فوتبال آسیا را متقاعد به عدم سفر تیم های فوتبال این کشور به ایران و بازی با تیم های ایرانی در زمین بی طرف نمایند امیدوار هستند این تصمیم در رابطه با قطر نیز عملی گردد.

یک منبع موثق نیز در این رابطه به روزنامه الشرق الوسط عربستان گفت: انتظار می رود فدراسیون فوتبال عربستان همگام با دولت پادشاهی این کشور که سفر اتباع عربستانی به قطر یا پذیرش اتباع قطری به عربستان را به خاطر خطر ات آن ممنوع نموده است گام بردارد. همچنین انتظار داریم که کنفدراسیون فوتبال آسیا با توجه به تنش های بزرگ سیاسی در منطقه خلیج فارس درخواست بازی با تیم های قطری را در زمین بی طرف از سوی فدراسیون های فوتبال عربستان و حتی امارات بپذیرد.

خبر دیگر از تنش های سرایت نموده عربستان و قطر به حوزه ورزش حاکی از آن است که فدراسیون فوتبال عربستان هرگونه مصاحبه بازیکنان تیم ملی این کشور در خلال بازی هفته هشتم مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه برابر استرالیا با رسانه های قطری را ممنوع نموده است. این تصمیم توسط مدیران فدراسیون فوتبال عربستان قطعی شده و به زودی اعلام رسمی می گردد.

منبع: تسنیم
انتشار: 5 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 860

به "ارائه طرح ایرانی عربستانی ها برای بازی با تیم های قطری به AFC" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه طرح ایرانی عربستانی ها برای بازی با تیم های قطری به AFC"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید