اطلاعیه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی درباره انتصاب مدیرعامل جدید رایتل

به گزارش تعطیلات رو، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با توجه به اخبار منتشر شده در مورد انتصاب مدیرعامل جدید برای شرکت خدمات ارتباطی رایتل اطلاعیه ای را صادر کرد.

اطلاعیه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی درباره انتصاب مدیرعامل جدید رایتل

به گزارش تعطیلات رو، در این اطلاعیه آمده است: با توجه به اخبار منتشر شده در مورد انتصاب مدیرعامل جدید برای شرکت خدمات ارتباطی رایتل، ذکر موارد زیر ضروری است:

1- بر اساس پروانه های صادر شده از سوی رگولاتوری، مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات برای تمامی دارندگان پروانه لازم الاجراست و این موضوع در پروانه رایتل نیز با صراحت قید شده است.

2- مصوبه الزامات احراز صلاحیت حرفه ای مدیران و دارندگان پروانه در حوزه ICT به اپراتور مذکور ابلاغ و برای اپراتور درباره انتصاب مدیرعامل جدید نیز لازم الاجراست.

3- علیرغم ادعای انتصاب مدیر عامل جدید از دو شهریور ماه، تمامی مکاتبات اپراتور رایتل با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از ابتدای شهریور تاکنون با امضای سرپرست این اپراتور صورت گرفته است.

4- بر اساس مصوبه کمیسیون هرگونه انتصاب قبلی در مورد مدیرعامل و اعضای هیات مدیره که در روزنامه رسمی ثبت شده باشد، مشمول مصوبه اخیر کمیسیون نمی باشد که این موضوع در مورد مدیرعامل جدید محقق نشده است.

لذا با توجه به موارد فوق و به دلیل عدم رعایت مصوبه کمیسیون این انتصاب از نظر رگولاتوری فاقد وجاهت بوده و اقدامات و تصمیمات ایشان مورد قبول رگولاتوری نخواهد بود. بدیهی است در صورت اصرار شرکت مذکور برای انتصاب ایشان ضروری است تا مشخصات و سابقه کاری ایشان برای رگولاتوری ارسال گردد تا مراحل آنالیز صلاحیت حرفه ای ایشان بر اساس مصوبه کمیسیون صورت پذیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 466

به "اطلاعیه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی درباره انتصاب مدیرعامل جدید رایتل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی درباره انتصاب مدیرعامل جدید رایتل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید