انتخابات فدراسیون فوتبال آزاد باشد برای ریاست می آیم

به گزارش تعطیلات رو، به گزارش خبرنگاران، انتخابات فدراسیون فوتبال بعد از تصویب اساسنامه فدراسیون در مجمع عمومی، در دستور کار است و احتمال می رود تا پیش از انتها سال 1399، فدراسیون فوتبال رئیس و اعضای هیات رئیسه جدید خود را بشناسد.

انتخابات فدراسیون فوتبال آزاد باشد برای ریاست می آیم

در اساسنامه جدید شرایط سنی برای کاندیداهای ریاست حذف شده است؛ درحالی که در اساسنامه قبلی، برای ثبت نام در بخش ریاست فدراسیون شرایط سنی حداقل 35 و حداکثر 65 سال وجود داشت و داشتن حداقل مدرک کارشناسی لازمه ثبت نام برای ریاست فدراسیون بود و کاندیداها برای ثبت نام نیاز به 8 سال سابقه مدیریتی داشتند.

در ماه های گذشته بارها از لزوم حضور فوتبالی ها در انتخابات صحبت به میان آمده است؛ نفراتی چون علی دایی و حتی علی کریمی که سالیان سال در فوتبال ایران و اروپا بازی کرده اند و سابقه کاپیتانی در تیم ملی ایران را هم دارند.

علی کریمی همواره یکی از منتقدان فدراسیون فوتبال در دوره های گذشته بوده است و بحث حضورش در انتخابات هم از سوی حامیانش مطرح شده است. او در تازه ترین مصاحبه خود برای حضور در انتخابات فدراسیون به صورت مشروط چراغ سبز نشان داد.

کریمی ابتدا گفت: انتخابات فدراسیون در پیش است. امیدوارم کسی بیاید که اتفاقات خوبی بیافتد.

کاپیتان پیشین تیم ملی درباره فراهم بودن شرایط حضورش در انتخابات گفت: با آیین نامه جدید خیلی ها می توانند در انتخابات شرکت کنند اما این خیلی کار دارد. تمام هیات استان ها زمان فدراسیون قبل انتخاب شده اند و فکر نمی کنم شرایطی - برای حضور در انتخابات - باشد.

کریمی که با آنتن گفتگو می کرد، تاکید کرد: اگر انتخابات واقعاً آزاد باشد، شخصاً بدم نمی آید بیایم. من و چند نفر دیگر می آییم. کسانی که رای دهنده هستند به کسی رای بدهند که … فوتبال ما ورشکسته است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 بهمن 1399 بروزرسانی: 7 بهمن 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1466

به "انتخابات فدراسیون فوتبال آزاد باشد برای ریاست می آیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتخابات فدراسیون فوتبال آزاد باشد برای ریاست می آیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید