با زیارت از راه دور به انوار قدسی امام رئوف تمسک بجویید

به گزارش تعطیلات رو، روابط عمومی آستان قدس رضوی در اطلاعیه ای از مردم خواست تا در دهه آخر صفر ضمن توجه به توصیه های ستاد ملی مقابله با کرونا و با زیارت از راه دور، به انوار قدسی امام رئوف تمسک بجویند.

با زیارت از راه دور به انوار قدسی امام رئوف تمسک بجویید

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، روابط عمومی آستان قدس رضوی در اطلاعیه ای از مردم خواست تا در دهه آخر صفر ضمن توجه به توصیه های ستاد ملی مقابله با کرونا و با زیارت از راه دور، به انوار قدسی امام رئوف تمسک بجویند.

متن کامل این اطلاعیه به توضیح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اطلاعیه روابط عمومی آستان قدس رضوی در آستانه ایام شهادت امام رضا (ع)

زیارت مضجع نورانی علی ابن موسی الرضا علیه آلاف التحیه و الثناء به ویژه در ایام خاص دهه آخر ماه صفر توفیق ارزشمندی است که همه ارادتمندان حضرت مشتاق آن هستند و حضور خیل بزرگ زائران ارجمند در قالب هیئات مذهبی، گروه های زیارتی و زائران پیاده در سال های گذشته مؤید این موضوع است.

در امسال با توجه به شرایط خاص به وجود آمده به واسطه شیوع ویروس منحوس کرونا، آستان قدس رضوی سعی کرد، ضمن خدمت برای تکریم زائران عزیز و حضور همه جانبه در رزمایش مواسات، با ایجاد بستر های گوناگون ارتباطی در رسانه های ملی، بین المللی و فضای مجازی، شرایط بهره مندی همه مشتاقان از انوار معنوی این آستان مقدس را در سراسر عالم فراهم نماید؛ هرچند خود بر این امر واقفیم که اثرات و برکات زیارت حضوری با هیچ اقدام دیگری جبران نخواهد شد.

در ایام دهه آخر صفر نیز با عنایت به سردی هوا و هشدار های مقامات مسئول در مورد موج سوم شیوع بیماری، آستان قدس رضوی کوشش نموده با خدمت شبانه روزی و تشدید تمهیدات بهداشتی، زمینه زیارت توأم با سلامت زائران را فراهم آورد. لکن از مردم مومن و متدین که در ماه های گذشته جلوه ای بی بدیل از حقانیت و عقلانیت اسلام اصیل را به نمایش گذاشته اند، خواهشمندیم ضمن توجه به توصیه های ستاد ملی مقابله با کرونا و با زیارت از راه دور، به انوار قدسی امام رئوف تمسک جویند.

در خاتمه ضمن آرزوی صحت و سلامتی برای همه ارادتمندان اهل بیت اطهار علیهم السلام، امیدواریم به زودی با برطرف بلا بتوانیم با تمام ظرفیت و توان خدمتگزار خیل بزرگ زائران صحن و سرای رضوی باشیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 آذر 1399 بروزرسانی: 1 آذر 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1338

به "با زیارت از راه دور به انوار قدسی امام رئوف تمسک بجویید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با زیارت از راه دور به انوار قدسی امام رئوف تمسک بجویید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید