تعبیر خواب کندوی عسل چیست؟

به گزارش تعطیلات رو، تعبیر خواب کندوی عسل دلالت بر زنی دارید که از طرف آن به بیننده خواب سود و منفعتی خواهد رسید. با تعبیر خواب کندوی عسل آشنا شوید.

تعبیر خواب کندوی عسل چیست؟

خواب ها و رویاها می توانند راهنمای ما باشند، زیرا حقیقت مربوط به نقاط ضعف و قوت ما را به خوبی نشان می دهند. خواب بینشی کاملا جدید به ما می بخشد تا بتوانیم به استقبال آنچه که در پیش رو داریم برویم. بنابراین آگاهی از فضای کلی خواب و فهم نمادهای موجود در آن لازم است. برای درک بیشتر رویاها همراه مجموعه تعبیر خواب خبرنگاران باشید.

تعبیر خواب کندوی عسل

ابراهیم کرمانی دیدن عسل در خواب را به دلیل داشتن خواص دارویی و سودمندی آن غنیمتی از مال و کردار نیکو می داند. اما این معبرین در خصوص دیدن کندوی عسل در خواب چه می گویند؟ آیا تعبیر خواب کندوی عسل مانند عسل نیکوست؟

ابن سیرین در خصوص دیدن زنبوری که عسل فراوری می نماید می گوید زنبور عسل یا مردی است که صاحب رزق و روزی فراخ و گسترده می باشد و یا زنی است که کسب کننده است. در ادامه این معبر اسلامی در خصوص دیدن کندوی عسل در رؤیا می گوید:

اگر در خواب ببینی که کندوی عسل داری به این معنی است که خواسته تو از زن ها برآورده می گردد و مال و اموال حلال به دست می آوری.

تعبیر خواب کندوی عسل در خانه

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

  • کندو در خواب های ما زنی است مال دار و متنعم و ظریف و بی آزار که اگر کندو را در خانه داشته باشیم از وجود چنین زنی بهره مند می شویم.
  • چنان چه در خواب ببینیم کندویی در خانه داریم اقتصادی از زنی با آن خصوصیات نصیب ما می گردد. مثل زنی که مستغلات زیاد دارد و شما هر ماه کرایه مستغلات او را بگیرید و مصرف کنید و هر بار ماه دیگر.
  • اگر در خواب ببینید کندویی در خانه دارید که زنبور در آن نیست زنی با شخصبت ولی فقیر نصیب شما می گردد.

لوک اویتنهاو می گوید: دیدن کندو عسل: ثروت

برایت می گوید: اگر در خواب کندو ببینید، دلالت بر آن دارد که از زندگى خود راضى هستید.

تعبیر خواب کندوی شکسته

لیلا برایت می گوید: دیدن کندوى شکسته در خواب، بیانگر بدشانسى است.

سخن آخر

اگر به تازگی خوابی با موضوع کندوی عسل دیده اید، می توانید رویای خود را در پایین همین صفحه برای کارشناسان ما بنویسید تا در اسرع وقت جوابگوی شما باشند.

منبع: setare.com
انتشار: 8 تیر 1400 بروزرسانی: 8 تیر 1400 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1347

به "تعبیر خواب کندوی عسل چیست؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "تعبیر خواب کندوی عسل چیست؟" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعبیر خواب کندوی عسل چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید