تکذیب صدور حکم خانوادگی به وسیله وزیر کشاورزی

به گزارش تعطیلات رو، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی در اطلاعیه ای اظهار داشت: ادعا در مورد صدور حکم خانوادگی از سوی وزیر در این وزارتخانه کذب است.

تکذیب صدور حکم خانوادگی به وسیله وزیر کشاورزی

به گزارش وزارت جهاد کشاورزی، در پی انتشار خبری در روز گذشته - چهارشنبه پنجم آبان ماه - مبنی بر اینکه سیدجواد ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی برای سه برادر همسر خود حکم مسئول دفتر، مشاور و رییس مرکز حراست صادر نموده است، این نهاد برای روشنگری افکارعمومی توضیحات به توضیح زیر ارائه نموده است: در احکام صادره وزیر جهاد کشاورزی تا به امروز حکمی برای مسئول حوزه ریاست وزیر صادر نشده است و هیچ یک از مشاوران وزیر نیز نسبت خانوادگی با ایشان ندارند.

در این اطلاعیه تصریح شده است: تنها حکم صادره در این ارتباط مربوط به انتصاب رییس مرکز حراست که از نزدیکان و اشخاص مورد اعتماد وزیر بوده و با استعلام و تایید دستگاه های ذیربط انجام گرفته است، بنابراین اصول حرفه ای نشر خبر ایجاب می نماید رسانه ها پیش از انتشار خبری برای ممانعت از تشویش اذهان عمومی، صحت اطلاعات خود را از مبادی ذی ربط مورد آنالیز قرار دهند.

این نهاد با رد ادعای کذب یکی از سایت های خبری تاکید نمود: رعایت اصول حرفه ای و اطمینان از صحت اخبار پیش از انتشار باید مورد توجه قرار بگیرد.

منبع: فرارو
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1935

به "تکذیب صدور حکم خانوادگی به وسیله وزیر کشاورزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیب صدور حکم خانوادگی به وسیله وزیر کشاورزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید