خبرنگاران تابلوهای اطلاع رسانی اصفهان روزانه 5 هزار پیام منتشر می کنند

به گزارش تعطیلات رو، اصفهان - خبرنگاران - مدیر مرکز کنترل ترافیک و نظارت تصویری شهرداری اصفهان گفت: تابلوهای اطلاع رسانی الکترونیکی چند منظوره (BMS) این خطه روزانه پنج هزار پیام ترافیکی، آموزشی و مرتبط با موازین پیشگیرانه بیماری کووید-19 منتشر می کنند.

خبرنگاران تابلوهای اطلاع رسانی اصفهان روزانه 5 هزار پیام منتشر می کنند

تابلوهای اطلاع رسانی الکترونیکی چند منظوره BMS یا تابلو روان یک وسیله الکترونیکی است که یک متن، تصویر و فیلم بر روی نمایشگر آن اجرا می شود و در بزرگراه ها و خیابان های پرتردد شهرها مورد استفاده قرار می گیرد.

هادی کریمی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهارداشت: اطلاع رسانی و انتشار این تعداد پیام بوسیله 42 تابلو بزرگ و 15 تابلو کوچک و بطور شبانه روزی و بدون وقفه انجام می شود.

وی با بیان اینکه آگاهی بخشی به رانندگان در بخش های مختلف از جمله نیازهای ضروری شهرها به شمار می رود ادامه داد: بیشتر تابلوهای اطلاع رسانی اصفهان در بزرگراه ها و معابر اصلی قرار دارند و مدیریت پیام های آنان به صورت متمرکز و به فراخور زمان با متن ها و پیام های متناسب انجام می گیرد.

مدیر مرکز کنترل ترافیک و نظارت تصویری شهرداری اصفهان اضافه نمود: این نهاد قصد دارد تا 6 ماه آینده چهار تابلوی بزرگ و 2 تابلوی کوچک اطلاع رسانی دیگر را در معابر اصلی اصفهان نصب کند تا شمار بیشتری از رانندگان در مسیرهای گسترده تری شاهد پیام های مورد نیاز بویژه درباره شرایط ترافیک خیابان ها و بزرگراه ها باشند.

وی با بیان اینکه جانمایی هر یک از این تابلوها بر اساس مطالعات و استانداردهای مرتبط انجام می گیرد شرح داد: در حدود یک سال اخیر 9 تابلو به مکان های بهتر انتقال یافت تا سبب اثربخشی بیشتر شود.

کریمی با اشاره به اینکه از زمان شیوع ویروس کرونا تا به امروز بخش قابل توجهی از پیام های این تابلوها به هشدارهای لازم درباره بیماری و چگونگی مصونیت از آن اختصاص یافت گفت: تاکید بر استفاده از ماسک، شستشوی دست ها و دوری از تجمعات و فاصله گذاری اجتماعی از جمله پیام هایی بود که همچنان از طریق این تابلوها به مردم یادآوری می شود.

مدیر مرکز کنترل ترافیک و نظارت تصویری شهرداری اصفهان گفت: در روزهای گذشته و با افزایش آلودگی هوا، ماندن در خانه و استفاده نکردن از خودروهای شخصی از جمله پیام هایی بود که برای کاهش آلاینده ها به اطلاع عموم رسید.

در شهر اصفهان افزون بر 2 میلیون و 300 هزار نفر زندگی می کنند.

این خطه دارای 15 منطقه شهری، هفت هزار و 500 هکتار اراضی مسکونی، 700 هزار خانه، حدود 360 هکتار اراضی آموزشی، 50 هکتار پارکینگ، یکهزار و 100 هکتار فضای عمومی و 300 هکتار باغ داخل محدوده شهری است.

منبع: ایرنا
انتشار: 2 اسفند 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1517

به "خبرنگاران تابلوهای اطلاع رسانی اصفهان روزانه 5 هزار پیام منتشر می کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تابلوهای اطلاع رسانی اصفهان روزانه 5 هزار پیام منتشر می کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید