خبرنگاران درخواست حاج صفی از رسانه ها و مردم

به گزارش تعطیلات رو، تهران- خبرنگاران- کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران گفت: از مردم و رسانه ها می خواهم تیم ملی را حمایت کنند تا بتوانیم از این مرحله صعود کنیم چون شرایط خیلی خوبی داریم و اگر تیم از مرحله پیش رو صعود کند مطمئناً به جام جهانی نیز صعود می کنیم.

خبرنگاران درخواست حاج صفی از رسانه ها و مردم

به گزارش خبرنگاران، احسان حاج صفی پس از پیروزی ایران مقابل سوریه گفت: خدا را شکر که توانستیم سال جدید را با برد شروع کنیم و یک تیم خوب را شکست دادیم. سوریه مثل بحرین و عراق بازی می کند و محک خوبی مقابل این تیم خوردیم. امیدوارم در خرداد ماه خوب کار کرده و بتوانیم از گروه مان صعود کنیم.

وی در ادامه اعلام کرد: از مردم و رسانه ها می خواهم تیم ملی را حمایت کنند تا بتوانیم از این مرحله صعود کنیم چون شرایط خیلی خوبی داریم و اگر تیم از مرحله پیش رو صعود کند مطمئناً به جام جهانی نیز صعود می کنیم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در پایان گفت: درست است که نقاط ضعفی داریم، ولی این ضعف ها را رفته رفته برطرف می کنیم و خودمان را برای بازی های مقدماتی جام جهانی آماده خواهیم کرد. ما جلسه ای با شهاب الدین عزیزی خادم داشتیم که ایشان هم قول داد تا از تیم ملی حمایت کامل را داشته باشد.

منبع: ایرنا
انتشار: 2 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1400 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1639

به "خبرنگاران درخواست حاج صفی از رسانه ها و مردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران درخواست حاج صفی از رسانه ها و مردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید