خبرنگاران سومین نماینده خراسان رضوی در شورای عالی استانها انتخاب شد

به گزارش تعطیلات رو، مشهد-خبرنگاران- شورای اسلامی خراسان رضوی در جلسه ای غیرعلنی سومین نماینده استان در شورای عالی استانها را انتخاب و معرفی کرد.

خبرنگاران سومین نماینده خراسان رضوی در شورای عالی استانها انتخاب شد

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی شورای اسلامی استان خراسان رضوی در این جلسه رسمی و غیرعلنی جایگزین امیرشهلا در شورای عالی استانها با حضور اعضا انتخاب و مشخص شد.

بنا بر این گزارش تنها دستور کار جلسه امروز شورای اسلامی استان خراسان رضوی انتخابات داخلی برای تصدی کرسی سومین نماینده خراسان رضوی در شورای عالی استانها بود و غلامرضا لالوی نایب رییس شورای استان و نماینده شهرستان سرخس، سید حسین بهشتیان نماینده شهرستان خلیل آباد و رییس کمیسیون بهداشت و درمان شورای استان، رسول حیدری نماینده شهرستان تربت جام و شهناز رمارم نماینده شهرستان مشهد در این انتخابات نامزد شدند که در نهایت بهشتیان با کسب اکثریت آرا انتخاب شد.

علی محمد الله کمک و سید حسین علوی نسب دو نماینده دیگر شورای اسلامی خراسان رضوی در شورای عالی استانها هستند.

امیر شهلا عضو پنجمین دوره شورای اسلامی شهر مشهد و شورای اسلامی خراسان رضوی، نخستین بار در پی ایراد بعضی اتهامات به وی اردیبهشت 1397 بازداشت و در سوم خرداد 1397 با قرار وثیقه 500 میلیون تومانی از زندان آزاد و در نهایت حکم محکومیت این عضو شورای استان از 25 خرداد ماه سال جاری اجرا و وی راهی زندان شد.

دستورکار جلسه امروز شورای استان نیز برای انتخاب جایگزین امیر شهلا در شورای عالی استانها بود. پیشتر شهناز رمارم به عنوان رییس شورای اسلامی شهرستان مشهد جایگزین شهلا در شورای استان شده بود.

منبع: ایرنا
انتشار: 15 مهر 1399 بروزرسانی: 15 مهر 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1242

به "خبرنگاران سومین نماینده خراسان رضوی در شورای عالی استانها انتخاب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سومین نماینده خراسان رضوی در شورای عالی استانها انتخاب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید