خبری که دیر فاش شد: پژمان هم کرونا گرفته بود!

به گزارش تعطیلات رو، رفاقت علی انصاریان و پژمان جمشیدی مربوط به یک سال و ده سال نیست. آن ها بیش از 20 سال با هم رفاقت کردند. پژمان جمشیدی، بهنام ابوالقاسم پور و علی انصاریان رفاقتی دیرینه و صمیمی داشتند و این رفاقت را در دوران پس از پایان فوتبال شان هم ادامه دادند.

خبری که دیر فاش شد: پژمان هم کرونا گرفته بود!

همان روزی که خبر رسید علی انصاریان دچار ایست تنفسی شده، شایعه ابتلای پژمان جمشیدی به کرونا هم در محافل فوتبالی و میان دوستان نزدیک این هنرمند فعلی و فوتبالیست قدیمی پیچید. در واقع هنرمندانی که بعد از شنیدن وخیم شدن حال علی انصاریان سراسیمه خودشان را به بیمارستان فرهیختگان می رساندند، در میان حرف هایی که می زدند، به این نکته هم اشاره می کردند که پژمان جمشیدی نیز به کرونا مبتلا شده بود، اما خوشبختانه بیماری او چندان حاد نبود و درمان شد.

آن روز همه چنان درگیر خبر های ضد و نقیض در مورد علی انصاریان بودند که کسی به شایعه کرونای پژمان جمشیدی توجه نکرد. به خصوص که جمشیدی یک شب قبل از آن (دوشنبه سیزدهم بهمن ماه) هم در حاشیه جشنواره فیلم فجر در جمع خبرنگاران با اشاره به درگذشت مهرداد میناوند، گفته بود: عاجزانه خواهش می کنم مراقب خودتان باشید. زخمی که خوردیم فکر نمی کردیم این قدر به ما نزدیک باشد. برای انصاریان هم آرزوی سلامتی می کنم.

آن شب علی انصاریان زنده بود و خبر های بدی هم درباره او به گوش نمی رسید و پژمان فقط داغ مهرداد را به سینه داشت، اما دو شب بعد علی هم به مهرداد پیوست تا داغ جمشیدی کامل شود. شاید پخش شدن همین حرف ها در حاشیه اکران فیلم شیشلیک محمدحسین مهدویان در جشنواره فیلم فجر باعث شد خبرنگارانی که خبر کرونای جمشیدی را شنیدند این خبر را جدی نگیرند و تصور کنند خبر خیلی کهنه و قدیمی است. اما حالا دوستان او می گویند پژمان به تازگی از بستر بیماری و دوره قرنطینه کرونا بیرون آمده است. البته ناراحتی امروز پژمان کرونای خودش نیست، او سوگوار درگذشت دوستانی است که سال ها کنارشان بود و کنارش بودند.

پژمان جمشیدی به حدی ناراحت و غمگین است که این روز ها کمتر در شبکه های اجتماعی حضور دارد. دوستان نزدیکش می گویند او که از درگذشت مهرداد غمگین بود، از فوت علی انصاریان چنان شوکه شد که حتی نای حرف زدن هم نداشت. پژمان جمشیدی به گفته دوستانش، پنجشنبه در ساعتی که کمتر کسی به بهشت زهرا می رود، بر سر مزار علی انصاریان حاضر شد و ساعتی در غم از دست دادن رفیق صمیمی خود اشک ریخت و سپس به مزار مهرداد میناوند رفت.

به گفته یکی از دوستان جمشیدی، ابتلای پژمان به کرونا مربوط به روز های پایانی دی ماه می شود و خوشبختانه ویروس کرونا به ریه او آسیب نزد و آزمایش های متوالی نشان داد به طور کامل از این ویروس رها شده است.

تنها پژمان نیست که این روز ها دل و دماغ زندگی کردن ندارد. بهنام ابوالقاسم پور که روز و شب های سختی را در بیمارستان گذراند هم حال و روزش بهتر از جمشیدی نیست. او هم چندین شبانه روز بالای سر مهرداد بود و هم چندین روز و شب بر بالین علی و متاسفانه غم درگذشت هر دو را هم دید. درست مثل علی کریمی که روز های تلخی را پشت سر می گذارد. او برای مهرداد و علی مثل برادر بود. برادری که حالا تنها شده است.

طرفداری

منبع: فرارو
انتشار: 19 اسفند 1399 بروزرسانی: 19 اسفند 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 1551

به "خبری که دیر فاش شد: پژمان هم کرونا گرفته بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبری که دیر فاش شد: پژمان هم کرونا گرفته بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید