خوزستان، مرزبان: نیمه اول خواب بودیم و فوتبال بدی را بازی کردیم، باید تمرکز داشته باشیم تا از این برزخ نجات پیدا کنیم

به گزارش تعطیلات رو، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: در دیدار با نساجی و در نیمه اول خواب بودیم و فوتبال بدی را بازی کردیم

خوزستان، مرزبان: نیمه اول خواب بودیم و فوتبال بدی را بازی کردیم، باید تمرکز داشته باشیم تا از این برزخ نجات پیدا کنیم

به گزارش تعطیلات رو از مسجدسلیمان، علیرضا مرزبان پس از تساوی 2 - 2 تیمش مقابل نساجی مازندران گفت: در دیدار با نساجی و در نیمه اول خواب بودیم و فوتبال بدی را بازی کردیم.

وی اضافه کرد: ما امروز تمرکز لازم را نداشتیم و نتوانستیم بازی خوبی را ارائه کنیم، به هرحال هدف این است که بتوانیم این تیم را برای این شهر نگهداریم. ما امروز اشتباهات بزرگی داشتیم و به همین دلیل هم یک تعویض زودهنگام انجام دادم. در نیمه اول کیفیت بدی را ارائه کردیم و عدم تمرکز مشاهده می شد، به طوری که می خواستم هفت نفر را تعویض کنم. در نیمه دوم بهتر نشدیم، اما سرعت بازی بالا رفت. ضمن اینکه حریف می توانست روی ضدحملات گل سوم را نیز به ما بزند.

سرمربی نفت مسجدسلیمان ادامه داد: ما یکی دو شانس کوچک به دست آوردیم، همچنین داور باید یک ضربه پنالتی برای ما می گرفت. پس از آنکه گل اول را زدیم بازیکنانم موقعیت های یک به یک را جدی گرفتند. در واقع گل اول نقطه شروعی بود تا اجازه ندهیم حریف هر کاری که دوست دارد با ما انجام بدهد.

مرزبان اعلام کرد: من از روند امتیازگیری ناراضی نیستم، چرا که نتایج دیگر بازی های این هفته به سود ما بود. ما باید حس خوبی به هم بدهیم. بابت تساوی 2 - 2 تبریک می گویم، اما اعتراف می کنم که کیفیت فوتبالی خوبی نداشتیم. ما باید تمرکز داشته باشیم تا از این برزخ نجات پیدا کنیم.

وی گفت: زمانی که بازیکن تمرکز ندارد با حرف زدن به او نمی توان کاری کرد، در واقع وقتی که بازیکن انگیزه و تمرکز کافی را در اختیار ندارد نمی توان کاری انجام داد. اینکه می گویید بازیکنان گوش به حرفم نمی دادند را قبول ندارم، پس چرا در بازی های قبلی این گونه نبود؟ بنابراین نمی گردد که این همه تغییر در عرض یک بازی صورت بگیرد.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در مورد اعتراض تیم حریف به زمین استادیوم، اعلام کرد: تیم نساجی نباید اعتراض کند، چون خودش روی چمن مصنوعی با حریفان دیدار می نماید. زمین امروز فوق العاده خوب بود و در واقع قابل مقایسه با چمن مصنوعی نبود. به نظرم این یک بهانه گیری از سوی حریف بود. اگر تیمی مثل پرسپولیس که در چمن یک دست استادیوم آزادی بازی می نماید، از زمین ما بهانه بگیرد قابل قبول است، اما باید بگویم که پس از هر بازی در زمین نساجی، بازیکنان حریف مشکل پیدا می نمایند.

مرزبان در واکنش به حاشیه های کنار زمین، گفت: توپ از طرف نیمکت نساجی به زمین پرتاب شد و مربی شان هم به این مسئله اعتراض کرد. من همواره گفته ام که ما به دنبال این مسائل نیستیم و فوتبال شرافتمندانه ای را ارائه می کنیم. هر زمان هم که بازیکنانم به زمین بیفتند اصرار می کنم که زودتر از زمین بلند شوند. به هرحال معتقدم صحبت از کیفیت زمین یک بهانه جویی است.

وی با اشاره به اینکه غیبت پاپی به دلیل مسائل انضباطی بود، توضیح داد: هر توپی که داخل محوطه جریمه حریف می رفت سعی می کردیم از آن استفاده کنیم، به هرحال ما امروز تیم نبودیم و این یک واقعیت است. در نیمه دوم هم بهتر نشدیم و هیچ شانس گلی نداشتیم، اما روی ترمیم یکی دو مسئله اصرار داشتیم، ضمن اینکه امروز کهکشان ها یاری کردند که گل اول را بزنیم. شاید روح بهنام محمدی بود که به ما یاری کرد.

سرمربی نفت مسجدسلیمان درباره مسائل داوری بازی تیمش مقابل نساجی نیز گفت: هفته قبل باید یک پنالتی صددرصد برای ما گرفته می شد، اما اعتراضی نکردیم. امروز هم چنین شرایطی وجود داشت، باز هم دست به اعتراض نزدیم. ما سعی کردیم آرامش خود را حفظ کنیم و این آرامش به تیم منتقل گردد. من مربی عادلی هستم و اگر موضوع داوری باشد، عنوان می کنم.

مرزبان در بخش پایانی صحبت های خود، گفت: می دانیم مسائل تیم از کجاست و چه بحران هایی وجود دارد. در این شرایط مشکل من متحد نگهداشتن تیم است، در واقع تمام هفته روی این موضوع با بازیکنانم بحث می کنم که تمرکز نمایند. متأسفانه عید است و بازیکنان پول ندارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 31 خرداد 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 193

به "خوزستان، مرزبان: نیمه اول خواب بودیم و فوتبال بدی را بازی کردیم، باید تمرکز داشته باشیم تا از این برزخ نجات پیدا کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوزستان، مرزبان: نیمه اول خواب بودیم و فوتبال بدی را بازی کردیم، باید تمرکز داشته باشیم تا از این برزخ نجات پیدا کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید