دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان

به گزارش تعطیلات رو، دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان یکی از حرفه ای ترین راه ها برای دریافت شماره تلفن مشتریان حضوری و غیر حضوری است. شما می توانید از این پنل در نزدیکی صندوق فروشگاه و یا لینک صفحه دریافت شماره را در شبکه های اجتماعی خود بهره ببرید و تنها کاری که باید انجام دهید این است که از مشتریان بخواهید شماره تماس خود را در دستگاه وارد نمایند. شماره کاربر مستقیماً در پنل باشگاه مشتریان نرم افزاران ثبت می گردد و بعداً می توانید برای تمامی کاربرانی که به پنل مراجعه می نمایند و از شما خرید نموده اند پیامک ارسال کنیدو مشتریان خودرا گروه بندی کنید.

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان

از دیگر ویژگی های دستگاه ذخیره شماره مشتری ، امکان آشنایی کاربران با شبکه های اجتماعی است و با توجه به اینکه جذب مخاطب نو بسیار بیشتر از فروش به مشتریان قدیمی هزینه دارد نباید به وسیله پنل باشگاه مشتریان و ارتیاط با مشتری میتوانید ارتباط خودرا به برترین شکل با مشتری حفظ نمایید و همواره در فکر مشتریان خود باشید. با حفظ ارتباط با مشتریان قبلی می توانید آنها را به خرید مجدد یا دریافت خدمات تشویق کنید و ما در سایت نرم افزاران با پنل حرفه ای باشگاه مشتریان اینکاررا برای صاحبان کسب و کار ساده نموده ایم. در واقع با این پنل باشگاه مشتریان خود را راه اندازی نموده اید که در آن می توانید شماره تلفن همراه مشتریان را در هر زمان و هر مکان ذخیره کنید. یکی از قابلیت های دستگاه ثبت شماره موبایل نرم افزار اندروید می باشد که می توانید آن را روی تبلت یا تلفن همراه فروشنده یا بازدیدنماینده خود نصب کنید تا به راحتی مشتریان خود را از مقدار خرید های گذشته آنها آگاه کنید.

پنل سایت نرم افزاران میتواند به راحتی به عنوان یک دستگاه ثبت شماره و دفترچه تلفن علاوه بر باشگاه مشتریان عمل نماید که قابلیت دریافت اطلاعات شامل اطلاعات تماس و شبکه های اجتماعی شما را دارا میباشد. به تدریج می توانید شماره موبایل مشتریان قبلی خود را جمع آوری کنید و برای بسیاری از مناسبت ها به آنها پیغامک ارسال کنید تا آنها را از محصولات نو یا پیشنهادات ویژه آگاه کنید دستگاه ثبت شماره موبایل مشتری می تواند نیروی فروش موثری برای کسب و کار شما باشد. بعضی از فروشندگان معمولاً در دریافت شماره موبایل از مشتریان خود مردد هستند و نمی توانند از آنها شماره موبایل دریافت نمایند و یا بعضی از مشتریان در دادن شماره موبایل به فروشندگان تردید دارند و شماره موبایل خود را به درستی در اختیار فروشندگان قرار نمی دهند. شاید این مشکل مسائل اجتماعی هم داشته باشد و خیلی ها فکر می نمایند گرفتن شماره تلفن از شخصی کار درستی نیست اما این دستگاه یاری می نماید تا شماره تلفن همراه را به روشی بسیار ساده و بزرگ و بسیار حرفه ای و محترمانه دریافت کنید. از آنها دعوت کنید تا شماره تلفن همراه خود را در دستگاه وارد نمایند. از مزایای دستگاه برای ذخیره شماره موبایل مشتری می توان به موارد زیر اشاره نمود: شما می توانید از این دستگاه برای همه چیز بهره ببرید شماره مشتریان را به صورت ایمن دریافت کنید پس از وارد کردن شماره مشتری در دستگاه، به طور اتوماتیک به پنل اضافه می گردد با ارسال پیغام های صوتی صدای خود را به مشتریان خود برسانید با ارسال پیغام خوشامدگویی بلافاصله پس از ثبت شماره در دستگاه، اعتماد مشتری را جلب کنید دسترسی آسان برای صاحبان پر مشغله به پایگاه داده و اطلاع رسانی به مشتریان از تخفیف ها با ارسال آدرس اینترنتی به مشتری به وسیله پیغامک می توانند مستقیماً با یک پیغامک به وب سایت و شبکه های اجتماعی ما مراجعه نمایند و نیازی به کارت ویزیت نیست.

این ابزار در رونق کسب و کار و ارائه خدمات بهتر و فروش بیشتر به شما یاری زیادی می نماید دو کاربرد بسیار مهم از سیستم های پیغامکی وجود دارد. اولین کاربرد اطلاع رسانی، تعامل و ارتباط با مشتریان بانک شماست. به عنوان مثال می توانید مشتریان خود را از محصولات نو آگاه کنید، تغییرات آدرس دهی کنید و حتی تولد یا عروسی مشتریان خود را برای تعامل بیشتر تبریک بگویید و تجربه خوبی ایجاد کنید و قدرت برند خود را افزایش دهید. دومین کاربرد سامانه های پیغامکی جذب مخاطبان نو و افزایش فروش است که با توجه به کم هزینه بودن، نرخ تبدیل مناسب و هزینه کم برای شما، بازدهی 67 درصدی دارد که می تواند یاری زیادی به کسب و کار در جذب مخاطبان دائمی نماید. مشتریان به آرامی ارسال کارت ویزیت فروشگاه اینترنتی بلافاصله پس از وارد کردن شماره همراه مشتری، پیغام کارت ویزیت الکترونیکی حاوی اطلاعات مهم فروشگاه مانند شماره تلفن و آدرس برای مشتری ارسال می گردد. همانطور که می دانید کارت ویزیت های کاغذی کاربرد خود را از دست داده اند و احتمال گم شدن یا عدم توجه به آن بسیار زیاد است. اما زمانی که کاربران کارت ویزیت شما را به وسیله پیغامک دریافت می نمایند، احتمال اینکه بتوانند از آن برای توصیه مجدد به شما استفاده نمایند بسیار بیشتر است. از سوی دیگر، می توانید پس از مدتی برای مشتریان خود پیغام های متنی یادآوری ارسال کنید تا آنها را به بازگشت تشویق کنید. ایجاد خبرنامه پیغامکی کاربردی و باشگاه مشتریان حرفه ای زمانی که کاربر شماره را به صورت دستی وارد می نماید نشان دهید که واقعاً می خواهید اخبار و تخفیف های محصول را دریافت کنید. این به شما این امکان را می دهد تا با مشتریان واقعی که مایل به دریافت چنین پیغامکی هستند، یک خبرنامه پیغام کوتاه ایجاد کنید. در نتیجه خبرنامه شما کاهش می یابد و شانس شما برای فروش محصول شما افزایش می یابد.

سخن پایانی باشگاه مشتریان نرم افزاران علاوه بر ارائه نرم افزار ثبت شماره موبایل مشتریان اقدام به ارائه باشگاه مشتریان برای کسب و کارها نموده است و آماده همکاری با تمام کسب و کارهای دارای مشتری حضوری و غیر حضوری میباشد .

منبع: اتاق
انتشار: 12 مرداد 1401 بروزرسانی: 12 مرداد 1401 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 2176

به "دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید