فرایند اجرایی تصفیه خانه شهر خلخال تسریع می گردد

به گزارش تعطیلات رو، خبرنگاران/اردبیل معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای اردبیل بر تسریع در فرایند اجرایی پروژه آبرسانی و تصفیه خانه آب خلخال تاکید نمود.

فرایند اجرایی تصفیه خانه شهر خلخال تسریع می گردد

جهت دریافت خدمات بازسازی آپارتمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

بهروز پورمهر چهارم اردیبهشت در بازدید از طرح آبرسانی و تصفیه خانه شهر خلخال اظهار کرد: طرح آبرسانی به شهر خلخال از پروژه های احداث تصفیه خانه آب شرب خلخال و خط انتقال آب از سد بفراجرد به تصفیه خانه خلخال و احداث مخازن مربوطه است که تسریع در فرایند اجرای این پروژه در دستور کار است.

وی با تاکید بر لزوم تسریع در اجرای به جامانده عملیات اجرایی پروژه های خط انتقال آبرسانی و تصفیه خانه شهر خلخال اظهار داشت: خوشبختانه عملیات اجرایی هر دو پروژه به شکل مناسبی ادامه دارد و باید فرایند کار برای بهره برداری از این پروژه تسریع گردد.

معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای اردبیل اضافه کرد: عملیات بتن ریزی دیوارهای مخزن قازان داش و همچنین عملیات اجرایی سازه ای و مکانیکال مخازن قازان داش و اندبیل با جدیت تمام در حال انجام است که با فعالیت های مناسب انتظار می رود پروژه در زمان مناسب و پیش بینی شده به پایان برسد.

نماینده مجری طرح آبرسانی و تصفیه خانه آب شهر خلخال نیز در این بازدید به اهمیت اجرایی پروژه تاکید و اظهار امیدواری کرد؛ با همت و کوشش سرمایه گذار و پیمانکار پروژه فعالیت ها ادامه داشته و بزودی شاهد بهره برداری از این پروژه مهم باشیم.

معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای اردبیل ادامه داد: عملیات اجرایی این طرح در سه محور احداث سد تامین کننده آب شرب ، خط انتقال آب از سد تا تصفیه خانه و احداث مخازن ذخیره آب شرب در خلخال هم اکنون بطور همزمان در حال انجام و تکمیل است.

پورمهر اضافه کرد: برای احداث سد خانقاه بفراجرد و تامین کننده اصلی آب شرب خلخال با گنجایش بیش از 6 میلیون متر مکعب با پیشرفت فیزیکی 100 درصد تا به امروز 720 میلیارد ریال هزینه شده و برای تکمیل و بهره برداری از آن نیز 250 میلیارد ریال اعتبار جدید هزینه خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: tatilatro.ir شناسه مطلب: 930

به "فرایند اجرایی تصفیه خانه شهر خلخال تسریع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرایند اجرایی تصفیه خانه شهر خلخال تسریع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید