علوی: با حضور من در استقلال خوزستان راه برای مجیدی و صادقی باز شد، بازی فردا هم برای ما سخت است و هم سپاهان

سید محمد علوی، سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان تأکید کرد، در بازی فردای این تیم مقابل سپاهان هر دو تیم کار دشواری دارند.

علوی: با حضور من در استقلال خوزستان راه برای مجیدی و صادقی باز شد، بازی فردا هم برای ما سخت است و هم سپاهان

به گزارش خبرنگار خبرنگاران از اصفهان، سیدمحمد علوی در نشست خبری پیش از دیدار شاگردانش برابر تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: بازی فردا برای دو تیم بسیار سخت است. سپاهان برای قهرمانی و سهمیه می جنگد و جوانان ما برای آخرین بار در لیگ برتر کوشش می نمایند خود را نشان دهند.

وی در واکنش به صحبت خبرنگاری که گفت استقلال خوزستان شکست های زیادی متحمل شده و چرا می گویید تیم تان این هفته برای برد به اصفهان آمده است، اعلام نمود: ما هر هفته برای برد به زمین می آییم که یا به تساوی می رسیم یا شکست می خوریم! در دور رفت مقابل سپاهان خیلی خوب بازی کردیم و بازی به بازی پیشرفت داشتیم. متأسفانه مشکلاتی گریبانگیر تیم ما شد، اما هیچ وقت این گونه نبوده که استقلال خوزستان نخواهد پیروز گردد.

بازیکنان ما کوشش می نمایند با کسب سه امتیاز مقابل سپاهان، قدی علم نمایند.، سرمربی استقلال خوزستان ضمن بیان این جمله توضیح داد: دیدار فردا هم سه امتیاز دارد، اما همه کوشش می کنیم فردا سه امتیاز بازی را کسب کنیم. سپاهان تیم بسیار خوبی دارد، اما بازیکنان جوان ما هم با انگیزه کار می نمایند.

علوی در خصوص احتمال سقوط نفت مسجدسلیمان به لیگ دسته اول و کاهش تعداد سهمیه تیم های خوزستانی به دو تیم گفت: به عنوان یک خوزستانی دوست ندارم نفت سقوط کند. من برای این تیم آرزوی موفقیت دارم و معتقدم فیروز کریمی می تواند نفت مسجدسلیمان را در لیگ برتر نگه دارد. سرنوشت این تیم در دستان خودش است و اگر به پیروزی برسد، می تواند سهمیه خود را در لیگ برتر حفظ کند. ان شاءالله سال آینده سه تیم خوزستانی در لیگ برتر داشته باشیم و استقلال خوزستان هم سال بعد به لیگ برتر بازگردد.

وی با سپاس از مدیران باشگاه استقلال خوزستان گفت: از پهلوان، رئیس کارخانه و رحیمی، مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان تشکر می کنم که به من اعتماد کردند و مسئولیت سرمربیگری تیم را به من سپردند تا راه برای حضور مربیان جوانی چون فرهاد مجیدی و ابراهیم صادقی باز گردد. بازیکنان جوان تیم هم خودی نشان دادند و امیدوارم اعتماد آنها را در این چند بازی پس داده باشم.

سرمربی استقلال خوزستان ضمن تشکر از سرپرست این تیم و نیز بازیکنان و اعضای کادر فنی آبی پوشان جنوبی توضیح داد: ما با شرایط سخت و خاصی روبرو بودیم و آنها در این چند هفته خیلی اذیت شدند. تیم در هفته های آخر در آستانه سقوط به لیگ دسته اول بود و انتقال انگیزه به تیم استقلال خوزستان خیلی سخت بود، اما ما توانستیم این کار را انجام دهیم و بازیکنان با انگیزه و کیفیت بالا بازی کردند. ان شاءالله فردا کارمان را به نحو احسن انجام دهیم.

علوی در پاسخ به این پرسش که چه تیمی به قهرمانی لیگ برتر می رسد، گفت: هر تیمی که استحقاق قهرمانی داشته باشد، کارش را به خوبی در زمین انجام دهد و سه امتیاز بازی خود را بگیرد، قهرمان لیگ برتر می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: بروزرسانی: 31 تیر 1398 شناسه مطلب: 234

به "علوی: با حضور من در استقلال خوزستان راه برای مجیدی و صادقی باز شد، بازی فردا هم برای ما سخت است و هم سپاهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علوی: با حضور من در استقلال خوزستان راه برای مجیدی و صادقی باز شد، بازی فردا هم برای ما سخت است و هم سپاهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید